Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Carlos Santana prosi Baracka Obamę o legalizację marihuany!


z3n0b1

Recommended Posts

Marihuana ci pomaga powiadasz? wiesz, dlaczego rozwiązano manaam(czy jak się to tam pisało)? bo wokalistka wpadła w takie depresje i psychozy, że nie jest w stanie występować przed ludźmi na scenie, a przecież ona też mówiła ze jej to nic nie szkodzi i że nawet ze swoimi dziećmi paliła. Wiesz, ile jest historii ludzi, którym narkotyki zniszczyły życie? Nie amfetamina, nie heroina, tylko właśnie ta lekka marihuana. To nie jest obecnie naturalny narkotyk. To rośnie bez dostępu światła. Czysta chemia to jest. I oczywiście marihuana jest często nośnikiem dla innych dragów. Podsumowując, nie radzę ci palić, powoduje to psychozy, depresje i ma różne inne negatywne skutki. Może nie objawiają się teraz, ale narkotyki nigdy nie są wydalane w 100% z organizmu.

Cytat z komentarza z WP o którym mówił Ronaldo... Dosłownie PADŁEM jak to przeczytałem xDDDDDD.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A dlaczego tak powiedział? Wszystko to co napisał usłyszał od tego typa

http://stokr0tka89.wrzuta.pl/audio/ihYqRbo...arkotyki_wyklad

Nasze kochane społeczeństwo jest jeszcze bardzo tępe. Heh kogo on nie zna ;] Pewnie wielu z was już o jego wykładzie. Widać jak łatwo manipulować naszym społeczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nikt nie zaprzeczyl ze ganja moze powodowac psychozy, moze niszczyc zycie i moze uzaleznic. ja nie rozumiem ludzi ktorzy pala codziennie, swiadomie szkodzac sobie. takie zycie musi byc okropne, zreszta wogole zycie z uzaleznieniem jest okropne, nieprawdaz??i niech mi ktos kto pali codziennie nie mowi ze nie musi palic tylko niech to po prostu zrobi. peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nikt nie zaprzeczyl ze ganja moze powodowac psychozy, moze niszczyc zycie i moze uzaleznic. ja nie rozumiem ludzi ktorzy pala codziennie, swiadomie szkodzac sobie. takie zycie musi byc okropne, zreszta wogole zycie z uzaleznieniem jest okropne, nieprawdaz??i niech mi ktos kto pali codziennie nie mowi ze nie musi palic tylko niech to po prostu zrobi. peace

co ty wiesz o paleniu codziennie :happy: nie pale tak. bo nie mam kasy i checi. ale na pewno jeszcze bede, bo czemu nie? i nie czuje sie uzalezniony a takie zycie wcale nie jest okropne. jest, mozesz sie dziwic ale calkiem normalne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+