Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Piłka nożna


Pasiak

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra ale jak temat o pilce noznej to niech sie wypowiadaja ludzie ktorzy interesuja sie pilka :smoke: a nie wpisy typu "ja nie lubie pilki" jak nie lubisz to sie nie wypowiadaj bo to jest temat dla tych co lubia pilke :picture: i odrazu mowie zeby nie bylo chamstwa w temacie bo beda bany :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo, czy ja napisałem, że nie lubię piłki, albo się nią nie interesuje? Nie wiem dlaczego usunąłeś posta.. to jest hydepark.. co Ci przeszkadzało? ;f

To, że nie kibicuje, żadnemu klubowi wcale nie znaczy, że się nie interesuje.. lubię, oglądam, grywam..

Dla mnie takie fanatyczne oddanie się klubowi nie jest normalne, bitki, palenie szalikow i wyzywanie.. bezsens.. ale z drugiej strony, doping jaki tworzy taka grupa jest niesamowity, a wewnątrz atmosfera nie do opisania.. szkoda, że odpowiedzialność ludzka w takiej grupie zanika.. ; )

edit: Chyba więcej napisałem o piłce w tym fragmencie niż Ty w dwóch postach, ale mniejsza większość.. ;f

Co do kibicowania, niestety nie ma warunków, czekam na Baltic Arena, wtedy będzie można pooglądać coś ;>

Czasami wpadam na mecze 3ligowej drużyny z mojej mieściny, ale to bardziej by spotkać znajomych..

A czasami z Lechią Gdańsk na wyjazd.. we Wrocławiu BAJKA, na takie mecze zawszę mogę jechać ;>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja kariera piłkarza zawodowego skonczyła sie kiedy zacząłem poznawać szerszy świat;-) na trampkarzach zakończyłem kariere, no moze pare meczy w juniorach ale tak bardziej 4fun niz dla czego kolwiek ;) mozer kiedys zorganizujemy mecz administracja VS userzy? :D z chęcią zobaczyłbym jak ^Ronaldo sie kiwa ;-)

Biało czerwone PASY wiesz co to znaczy!

CRACOVIA Kraków

I nie trzeba tłumaczyć!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+