Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy to łysiczka ?


rud3

Recommended Posts

Jeżeli nigdy nie mieliście doświadczeń w zbieraniu Semilancet to nie podsyłajcie tu żadnych zdjęć do końca Sierpnia tak lekko!

Na wysyp wiosenny nie ma szans, tak że praktycznie wszystko co zbierzecie na pewno nie będzie Tymi grzybami. ;)

Poza tym w lesie to tylko Muchomory no i te maślaki i inne takie :D Ew. Bohemica albo Montana by była, ale to za chu nie znajdziecie. :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

tak, to łysiczka :? jeszcze bym musiał zobaczyć całkiem od spodu żeby mieć 100% pewnosc, ale sam zobacz..jesli ma ciemne blaszki to ok, ja jak szukałem to jak nie miałem 100% pewnosci to wąchałem, bardzo charakterystyczny zapach ma :roll: ja bym już tego nie zjadł nawet za 5000zł, nie che skonczyć w pokoju bez klamek :wink: nigdy bym nie pomyslal ze az tak sie obraże na te grzyby, które kiedys byly dla mnie jak bóstwo...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to łysiczka, chodź też nie mam 100% pewności :] coś grubą nóżkę ma, no i jak Zawodnik mówi pod spódnice zobacz :D:P

Heheh :) no to ładnie, jak wyszedłeś z pokoju ? :)

Ja raz miałem dziwnego Tripa, miałem całą chate wolną dla siebie a siedziałem w łazience i gapiłem się w lustro, myślałem żę ktoś siedzi przede mną a to było moje odbicie i było śmiechowo :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+