Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

Podam wam teraz tytuły filmów wartych uwagi !!!!

- Dazed and Confused Rok 1976, ostatni dzień szkoły. Ludzie szykują się na powitanie lata organizując imprezę z dużą ilością alkoholu, narkotyków. Świetna muzyka [black Sabbath, Aerosmith, Alice Cooper, ZZ Top, Nazareth]

- The Big Lebowski

Bohaterem jest były hipis, abnegat żyjący w ubogiej dzielnicy Los Angeles. Pewnego dnia zostaje napadnięty przez zbirów, którzy demolują mieszkanie i żądają zwrotu pożyczki. Ofiara napadu dowiaduje się, że zaszła pomyłka. Dłużnikiem jest miejscowy milioner, noszący to samo nazwisko.

- Humboldt County

Pozbawiony złudzeń student medycyny zrządzeniem losu trafia na wakacje do niewielkiej wspólnoty rolników. Rzeczywistość wielkiej farmy to ostatnie miejsce na świecie, gdzie mógłby odkryć siebie, przynajmniej tak mu się wydaje...

- Grass

Film ten odkrywa przed nami historię oficjalnej polityki rządu Amerykańskiego wobec marihuany w XX wieku. Pełnej uprzedzeń, histerycznej propagandy i politycznego oportunizmu. Będziemy śledzić opowieść o kosztownej i bezskutecznej krucjacie przeciwko substancji o wątpliwych efektach niszczących podstawową cywilną tolerancję

- Homegrown

Najbliżej mu do czarnej komedii. Jest to ciekawa historyjka o trzech naiwnych pracownikach plantacji marihuany (Thornton, Azaria, Phillipe). Pewnego dnia ich szef Malcolm (Lithgow) ginie, a koledzy postanawiają przejąć interes. Są strasznie nieporadni i dają się wszystkim wykorzystywać. Kiedy grozi im już totalna

- High Times Presents: The Cannabis Cup - World Champions of Marijuana

- a/k/a Tommy Chong

- Albert Nerenberg: Escape to Canada

- Getting da Munchies

Kiedy indziej podam następne tytuły tez warte uwagi :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siedzi dwóch narkomanów w Sylwestra na dworcu, szykują się do spania, ale widzą chłopaka, który biega z plakatem i krzyczy:

- Nowy Rok bez narkotyków!

- Co on krzyczy? - pyta jeden drugiego.

- Żeby całe zioło do Nowego Roku spalić...

-----------------------

Koleś lat 45, żona, dzieci, po 20 latach niepalenia, postanowil przypomniec sobie stare, dobre, hipisowskie czasy. Zadzwoni do kumpla:

- czesc Stefan, masz może sprzedać troche grasu?

- w sumie nie sprzedaje, ale po starej znajomości...

Koleś pojechał, odebiera towar, a Stefan mówi:

- tylko uważaj, mocny jest. Pal go w osobnym, zamkniętym pomieszczeniu, koniecznie sam.

Koleś wrócił do domu, poczekał do nocy. Zona śpi, dzieciaki śpią... zamknął się w łazience. Nabija lufę, przypala, zaciąga się... zamknął oczy, wypuscił dym... otwiera. Jasno. Zaciągnął się, zamknął oczy, wpuscił dym, otwiera... ciemno...

- kurde, pozmieniało się, faktycznie niezłe - myśli

Zaciągnął się jescze raz...zamknął oczy, wypuscił dym... otwiera. Jasno. Zaciągnął się, zamknął oczy, wpuscił dym, otwiera... ciemno...

Już z uśmiechem, bierze jeszcze jednego macha. Zamknął oczy, wypuscił dym... otwiera. Jasno. Zaciągnął się, zamknął oczy, wpuscił dym, otwiera... ciemno...

Nagle słyszy piekielnie głośne walenie do drzwi, żona krzyczy, dzieciaki wołają...

- CO TY TAM ROBISZ?!?

Koleś wrzucił wszystko do kibla, spłukał...

- gole się!

- TRZY DNI ?!?!!

-------------------------

Dwóch jaraczy nie ma co zapalić i zastanawiają się z kąd wziąż zioło. Jeden nagle mówi:

-Ej ja znam kolesia co pierdzi THC!!!

Drugi na to:

-No to naginamy do niego!!!

Poszli, pukają, koleś otwiera im drzwi a oni do niego

-Słyszeliśmy że pierdzisz THC...możemy skorzystać???

-Jasne! Nie ma sprawy.

No to jeden z palaczy się nachyla nad wypiętą dupą, tamten pierdzi a ten ........wdech........uffff..wydech

-Ooooo...mocne te pierdy są, już się upaliłem

No więc kolej na tego drugiego, nachyla się wciąga pierda....i nagle spluwa czymś tfu...tfu, tfu

-Co ci się stało???

-ku**a, kometa!!!

------------------------

Mlody doktor psychiatrii postanowil sie przejsc po parku na terenie szpitala psychiatrycznego idzie idz, i widzi siedzacego kolesia walacego sie kamieniem w glowe is ie go pyta:

- co robisz??

-Narkotyzuje sie- pada odpowiedz

idzie dalej i widzi nastepnego koleszke ktory robie to samo i tez sie go pyta:

- co robisz??

- Cpam.

idzie dalej i sytuacja sie powtaza i znowu pada ta sama odpowiedz

wkoncu dochodiz do koleszki ktory siedzi na kupce kamieni i sie go pyta:

-Co robisz??

-sprzedaje narkotyki

----------------------

Czerwony kapturek do babci:

- Babciu, czemu masz takie wielkie oczy?

A babcia ubrała białe rękawiczki i krzyczy:

- JAZDAAAA!!!

----------------------

Idzie zajączek lasem i mysli: zajaram sobie. A więc schował się w krzakach, wyciąga lufkę i szuka ognia.

Przybiega niedźwiedź.

- hej zając, co porabiasz?

- a, chcę przypalić

-Lej na to, chodź ze mną pobiegać. To zdrowsze.

No i biegają. Spotkają lisa który chce dać w żyłę

- Chodź lis, pobiegasz z nami, to zdrowsze.

I biegają tak w trójkę po lesie.

Spotykają bobra, który w trawie szukał grzybków.

- Cześć Bober, co robisz?

- Szukam grzybków

- Pobiegaj z nami, na zdrowie Ci wyjdzie - mówi niedźwiedź.

I tak biegają i biegają cały dzień, aż w końcu ekpia się zmęczyła, niedźwiedź pobiegł dalej.

Stoją na polanie, przychodzi wilk.

-Widzieliście niedźwiedzia? - pyta

- No, spotkaliśmy go niedawno.

- Powiedzcie mu że ma u mnie przejebane. Wczoraj się naspidował i cały dzień biegałem z nim po lesie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam. Szukałem jakiś czas na forum takiego tematu ale nie doszukałem się - jest temat o filmach (pełnometrażowych) ale nie ma takiego w którym podawałoby się linki do krótkich filmików, które warto sobie obejrzeć jak się jest upalonym. Nie wiem jak Wy ale ja lubię obejrzeć coś wykopanego z sieci, które ma jakiś wydźwięk tajemniczości bądź psychodelii albo zwykłego humoru i oglądając w stanie upalenia wzbudza na prawdę mocne emocje. W życiu obejrzałem już wiele takich rzeczy i powiem tylko tyle, że warto przeżywać takie chwile. Aczkolwiek ostatnio nie mogę znaleźć nic nowego i to mnie boli tak więc może użytkownicy tego forum połączą siły i stworzymy tutaj bazę pokręconych, mistycznych, tajemniczych no i ogólnie popierdolonych filmików dla wszystkich otwartych umysłów :happy: Na początek rzucę kilka które na tą chwilę pamiętam:

Doll face - animacja o bezsensie współczesnego świata i pogoni za modą,

 

Smutna historia jelonka - prymitywna a zarazem tak poruszająca animacja,

Reżyser - genialna klimatyczna kreskówka,

 

O tym jak zero chciało zakończyć swój żywot,

 

Poldek Makiełek - kreskówka, którą skuma tylko najarany człowiek,

 

Virtual Barbershop - niesamowite złudzenie dźwiękowe - posłuchajcie tego KONIECZNIE w słuchawkach (inaczej nie działa), na spokojnie z zamkniętymi oczami a Was ROZ-PIER-DO-LI !!

http://w323.wrzuta.pl/audio/0f7sqEC7ZyL/

 

Ponad to polecam do grania w stanie ujarania grę, która wyszła jako dodatek do Half-Life 2 - Portal - łapcie TRAILER

- gra jest genialna, cholernie klimatyczna i pasująca do stanu umysłu praktykującego zielarza a w dodatku dość krótka więc jak dobrze pójdzie uda się ją łyknąć na jeden raz i przenieść się na parę godzin do zupełnie innego świata. Dodam, że ta gra nie zebrała chyba żadnej negatywnej recenzji - jest przemistrzem.

Pozdrawiam, życzę miłego oglądania/słuchania i czekam na Wasze propozycje do stestowania....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

tez lubie na zbace poogladac sobie krotkie filmidła,macie tutaj rozne-powazne,smieszne-tych wiekszosc,psychodeliczne.zdaje sobie sprawe ze wiele pewnie znacie,ale zawsze lepiej wiecej niz mniej-bo a nuz sie trafi ktos kto zczai to ferst tajm


"mucha nie siada",na jeden raz sympatyczne



to juz pewnie znacie,ale i tak miazdzy


bill hicks-swietny gosc z niego byl
http://www.youtube.com/watch?v=39fm-MTgb50
http://www.youtube.com/watch?v=TRCtDiB49yE


teledysk do tool'a "the pot"-nie ze wzgledu na muzyke,ale animacja-"nietoolowa"


uwaga-przypiac sie do fotela/kanapy :]


to tez pewnie znacie,ale polecam cale serie-totalnie debilne ;)

jeszcze kultowy kapitan bomba,bez cenzury.nie chce mi sie linka dawac

z innej beczki,miazdzace:
before


chcial bym miec taka babcie...e,no moze nie do konca


z cyklu dzieła mistrzow kina-krotko i tresciwie


gwiazdy internetu.nie wiadomo czy smieszne,czy tragiczne?:


teledysk"bede bral cie w aucie"


jak ktos widzial film 2 girls 1 cup,to jest tu reakcja kermita na jego ogladanie:
http://www.youtube.com/watch?v=nOn1htjSZic

wiecej grzechów nie pamietam,za wszystkie serdecznie dziekuje,a Ciebie drogi forumonauto prosze o kolejna porcje filmikow
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Superchwast
Super Weed
Film dokumentalny,
czas 60 minut

National Geographic: Niedziela 22:00 ( 3 maj 2009 )

Opis filmu:

Z niektórych odmian konopi otrzymuje się produkty zawierające substancje psychoaktywne. Najważniejsze z nich to marihuana i haszysz. Są to najbardziej rozpowszechnione narkotyki na świecie. Przez naukowców konopie uważane są za jedną z najciekawszych roślin.

Dobrze by było jakby ktoś mógł to nagrać, nie wszyscy mają NG :peace:
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+