Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Artur Radosz - Areszt. Głoduje, bo chce legalizacji marihuany


nvm

Recommended Posts

nasi politycy sa z glupi na to zeby zrozumiec ze to bedzie bardziej kozystne dla spoleczenstwa i budrzetu panstwa.

Nasi politycy nie zalegalizują, bo biorą w łapę od mafii.

ale to nie tylko tobie wstyd ciekawe jakie domy maja politycy jaka ziemie po 100 hektarów pozapisywane na dzieci albo na kogos z rodziny oni kradną i ich za to nikt nie kara,bo taka jest prawda ze w tym kraju każdy co jest u władzy coś ma (skrojone) zal mi ludzi którzy myślą że żyją w społeczeństwie które nie kradnie i szanuje innych ludzi :?
Żal mi ludzi, którzy cały czas głosują na te same twarze, a potem narzekają, że jest be.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nie wie kiedy będzie legalizacja ... Moze być, może nie. To nie zależy od społeczeństwa, tylko od władzy i ich wiedzy na ten temat.

Dlaczego politycy nie zalegalizują ? Jest wiele, wiele powodów ... Bzdurna opinia społeczeństwa, strach, kontakty z mafią ( taka prawda ) , zajęcie się okradaniem ludzi i państwa, a nie wzbogacaniem go itd....

Co do głosowania, to ja mam takie zdanie : Po co mam iść głosować, jak mój głoś i tak będzie liczony ... ?

Ale zresztą nie ważne jaki będzie świat przez polityków, nie ważne co oni będa robić, ludzie i tak będą walczyć o wolność, politycy nigdy nie pokonają ludu miłości, dzieci Jah :) Polityka wcale nie jest zła, to ludzie którzy sprawują tą politykę i władze są źli ... Out OF Babilon! " Im więcej ludzi pali zioło, tym bardzije Babilon upada " :ganja: Nie ważne czy legalna, czy też nie, ja i tak za jointa zaraz biorę się :blant:

Jah Bless ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Klub Trójki

klub Trójki

Wtorek, 17 czerwca 2008

Każdy zgadza się z tym, że trzeba zapobiegać narkomanii, chronić dzieci i młodzież, przestrzegać, edukować. Ale co wiemy o polityce antynarkotykowej państwa? Jak to wygląda w Polsce, a jak na świecie? Czy istotnie polska ustawa należy do najgorszych w Europie, stawiając po tej samej stronie osoby uzależnione od narkotyków oraz nimi handlujące? Jaka jest oferta metod leczenia uzależnień?

O tym wszystkim rozmawiamy w dzisiejszej audycji - z udziałem Katarzyny Malinowskiej - Sempuch, dyrektor programu Open Society Institute - Światowej Polityki Antynarkotykowej, a także przedstawiciela Monaru oraz psychiatry, specjalisty od uzależnień.

Zapraszam!

Dariusz Bugalski

a tak przy okazji Artur napisal:

 

list do poslow bedzie dystrybuowany podczas konferencji, dzieki tym ludziom, ktorzy przelali mi swoje 'drobiazgi', moze sie dogadam, zeby wrzucili to do materialow prasowych,

poza tym szykuje jeszcze jedna niespodzianke, ktora media na pewno zatrzyma....

bedzie dobrze, dzieki przy okazji za wsparcie finansowe, dzieki temu walka trwa i to na calego!!! spodziewajcie sie mocnego uderzenia w piatek...

Może wysadzi sejm oO ;p

A o tematu i wczesniejszych odpowiedzi to. chvj z legazlizacją najpierw depenalizacja musi byc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+