Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

Iskra

Completed growlog
 • Content Count

  298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iskra last won the day on October 13 2013

Iskra had the most liked content!

Community Reputation

22

1 Follower

About Iskra

 • Rank
  Medical User Cannabis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Medyczne zastosowanie Cannabis ,genetyka i growing.

Recent Profile Visitors

7,133 profile views
 1. Iskra

  Problemy z oświetleniem

  Kup lepiej nową lampe
 2. Iskra

  Problemy z oświetleniem

  Nie da rady przepali żarówkę 400w do żarówek 400w
 3. Warto przypomnieć w Polsce jest już dostępna Marihuana suszone kwiaty, dostępna w aptece na receptę aby ja dostać trzeba zapisać się do lekarza tu podaje namiary- Konopnylekarz.pl trzeba mieć udoukomentowaną chorobę i warto skorzystać jak ktoś bardzo potrzebuję dodam za nasz wspólny kolega z forum aktywista dostał już receptę i wykupił lekarstwo w Warszawskiej aptece a dokumenty pozwalają mu podróżować po całej Europie i innych krajach gdzie prawo zezwala do użytku medycznego .
 4. Ciekawe durbany podobno pozytywne zioło a i widać troszkę trudniejsza odmiana w uprawie.
 5. Ciekawe mi Unknown kush i Spice White devil fioletowe barwy pokazały jak na noc okno otworzyłem temperatura utrzymywała się w granicach 17sC.
 6. Trzymajcie temperaturę kupcie matę grzewczą na noc pod doniczki czy coś i będzie pięknie rosnąć fazawzrostu widzę grzejniczek w boxie postawił pilnuj tylko żeby pleśn się nie pojawiła Pinnaple chunk ma do 25%thc też się pięknie oszroni
 7. Piękny las będzie co palić
 8. Witam widzę ze brak informacji o filmie Podziemie nadziei źródło Wolne Konopie " Wreszcie nadszedł czas na długo oczekiwaną premierę polskiego filmu o medycznej marihuanie “Podziemie Nadziei”. Film po raz pierwszy zostanie wyświetlony na festiwalu WATCH DOCS! Widzowie będą mogli ujrzeć przejmujące historie i świadectwa pacjentów z Polski oraz innych krajów Europy oraz Izraela, którzy używają konopi w celach medycznych. W filmie reżyser Johnny Bluz stara się odkryć to, czy marihuana rzeczywiście jest remedium na wiele schorzeń, na które medycyna konwencjonalna nie ma odpowiednich rozwiązań. Reżyser pokazuje w filmie dwa ścierające się ze sobą światy “podziemny” i “nadziemny”. W naszej opinii jest to jeden z najlepszych filmów dokumentalnych o medycznej marihuanie jaki kiedykolwiek powstał. Jesteśmy pewni, że poruszy serca wszystkich Polaków i będzie miał duży wpływ edukacyjny na polskie społeczeństwo! Projekcja rozpocznie się 8.12 o godzinie 18 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. 83′ 2018 Polska reżyseria: Jan Bluz zdjęcia: Bartłomiej Bartosiewicz, Przemysław Chojnacki, Radosław Furmanek, Kamila Mysłek, Tomasz Ziółkowski montaż: Przemysław Chojnacki produkcja: BLUZ Media/ Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA Choć fakty są jednoznaczne, leczenie marihuaną wciąż wzbudza w naszym kraju sporo emocji. Tytułowe podziemie nadziei to środowisko polskich zwolenników medycznej marihuany – od chorych i ich rodzin, poprzez lekarzy, którzy proponują swoim pacjentom taką terapię, aż po działaczy ruchów legalizacyjnych i tych, którzy lecznicze preparaty sprowadzają z zagranicy lub produkują na miejscu. Nielegalnie, bo marihuana jest wciąż w Polsce zakazana. Autor filmu porównuje sytuację w Polsce i w Hiszpanii, Słowenii oraz Izraelu. Dyskusje z ekspertami i lekarzami nie pozostawiają wątpliwości – na penalizacji marihuany korzystają tylko narkotykowi dealerzy."
 9. Pewnie chłodno w nocy miały i fioletowy pigment się ujawnił w liściach ładne topy się zapowiadają.
 10. Siemanko masz małe rośliny mały box, tak dużo pożywienia może nie być im potrzebne mocno je trenujesz i dlatego opóźniają flo pozdrawiam. Dopisze że też stosuje nawozy z biobiz topmax fajnie przyspiesza flo.
 11. Ładny gęsty las jeszcze trochę im brakuje pozdrawiam.
 12. Iskra

  5x mazar hps 400

  Witam pięknie rosną, trenuj na jednej wysokości pozdrawiam.
 13. Ciekawie się zapowiada i ciekawe geny będę zaglądać pozdrawiam.
 14. Ładnie rosną ciekawy jestem lsd jak zakwitnie.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+