Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Mus

User
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Mus

 1. Nie wiem czy taki fenotyp się trafił czy ss tak ma czy też zasługa hps, międzywęźla są bardzo długie przy takim rozwoju box się szybko skończy. Donice są świetne, trzeba równomiernie ugnieść ziemię i pilnować żeby nie przesuszyć, korzenie są lepiej napowietrzone. Raz tylko robiłem w plastikowych i korzenie się obwijały dookoła donicy.
 2. Dzień 69 Siemanko, dominy dochodzą pomału.
 3. Gratki ładne topy ja raz trymowałem na sucho też nigdy do tego nie wrócę. Ile wyszło z tego Kritikala?
 4. To co pisze producent to marketing, planty wyglądają zdrowo, myślę że jeszcze 4tyg. Ja bym zmienił na 12/12 szkoda prądu, tutaj zdania są podzielone?
 5. W fazie bez światła przetwarzają pobraną energię świetlną w składniki budulcowe i właśnie w nocy najbardziej rosną.
 6. 14 dni po 14h 6000lm 6400k z 30cm
 7. Dzień 21 Siemano, panny dosyć dobrze rosną po 17 dniach przeszły pod hps na 12/12 jeszcze nie kwitną. Lampa od cooltube do szczyta 30cm ?
 8. Dzień 63 Siemanko, Dominy wróciły pod leda, musiały ustąpić miejsca Skunkom, dokupiłem Ripen na koniec. plecha dopadła dwa topy
 9. Jasne tego się od początku obawiałem żeby nie przesadzić, będę podawał zalecane dawki na przemian z wodą.
 10. @bortek doje*alem z malutkimi donicami muszę podlewać 4 razy w tygodniu. Jak uważasz dodawać tego ghe do każdego podlania?
 11. Jedna jest zdecydowanie wolniejsza zobaczę jeszcze czy puszczę wolno czy przytnę później, pozostałe trzy zfimowane.
 12. Lepiej sprawdź u mnie ma 8. Tester kropelkowy kupisz w zoologicznym.
 13. @maurycy ziomuś z tego co ja zaobserwowałem dużo zależy od fenotypu.
 14. Koncepcja yin i yang pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i metafizyki. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie. Antagonizm, częściej spotykany w praktyce, wyraża się w unieruchamianiu i utrudnianiu pobierania jednego składnika przez inny, podczas gdy synergizm określa się jako zwiększenie możliwości pobrania określonego składnika pokarmowego przez drugi i w efekcie jego większą przyswajalność i zawartość w roślinie. Wyróżnia się antagonizm dwu- lub jednostronny, a przy tym silny lub słaby. Poniżej typowe przykłady wzajemnej zależności antagonistycznej i synergistycznej pomiędzy pierwiastkami: Antagonizm silny Antagonizm słaby Synergizm Potas ↔ Magnez Wapń ↔ Fosfor Fosfor ↔ Magnez Potas ↔ Sód Fosfor → Potas Potas ↔ Azot (NO3-) Fosfor → Cynk Fosfor → Miedź Magnez ↔ Azot (NO3-) Fosfor → Żelazo Wapń → Potas Potas → Mangan Wapń → Magnez Potas → Bor Potas → Żelazo Wapń → Cynk Azot (NH4+) → Potas Wapń → Mangan Azot → Bor Wapń → Bor Mangan → Żelazo Wapń → Żelazo Miedź → Żelazo Siarka → Molibden Miedź → Mangan Cynk → Żelazo
 15. Nawozu nie zniszczysz będzie cały czas w glebie. Ziemiórki wbijają do ziemi kiedy jest przesuszona larwy żywią się z pożywką z ziemi jak przesuszysz to zaczną wpi*rdalać korzenie. Nicienie ogarną temat lej biohumusa wg zaleceń.
 16. Siema, ta żarówka to będzie lipa miałem z tej serii wersję 80w która pobierała rzeczywiście 20w starczyła na na wega na jedną roślinę. Za 20zł kupisz hps 70w, na leda potrzebujesz 300zł 60w cxb3590.
 17. Pytanko do posiadaczy hps jak się ma tabelka do rzeczywistości
 18. Na koniec możesz podawać melasę daje dobry smak.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+