Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

michal_o

User
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem który dzień. Nie chce mi się liczyć, ale za tydzień trzy miesiące kwitnienia. Blue Fire Og zaś coś z nim jest nie tak jakieś niedobory czy coś, ale już zaraz flush to kit tam, i tak jeszcze dostał wapno. Mniejszy random jeszcze dostał papu normalne na flo. Większy też lada dzień flush. No i dół banany gdzieś to wszystko jest w tym mix-ie zdjęć. I taki tam topek. Oczywiście jeden ze szczytów z Banany. Trochę tego było wbrew pozorom bo prawie aż 20 gram.... No i tak to wygląda.
 2. Powodów może być dużo. Ale stawiał bym na brak potasu przez złe ph/przelanie, bądź wgl nie rozwinięty korzeń.
 3. Nie rozumiem tego przejmowania się temp 30-32 najczęściej. Chciał bym mieć taką w box-ie zamiast jeszcze niedawno 23, a teraz 26-27 zwlaszcza na kwitnieniu. Wystarczy spojrzeć na outdoor w dniach kiedy jest po te 30-35 stopni w słońcu a najlepiej podczas kwitnienia i porównać ja z outdoorem przy np 20-25 stopniach czyli np porównaj outdoor z Hiszpanii a UK podczas lata ładnego tu i tu ??? Swoją drogą w tamtym roku wystawilem termometr na dwór. Przez tydzień 35 stopni około przy roslinie na dole i po 20-25% wilgotności, nie mówiąc o górze rośliny, oczywiście podczas flo na szczęście to już bylo i podobało jej się to. Tak tak wiem bo ktoś kiedyś powiedział że optymalna to taka i taka i tak "musi być"... hu*a tam a nie musi być....?
 4. Wszystko zależy od techniki sprzętu warunków i wiedzy poniekąd nawozów jakich się używa to dopiero któryś z kolei czynników do dobrego rezultatu.
 5. No ja też pierwszy raz będę próbował. Banana właśnie została wyfluszowana tak że kwestia dwóch tygodni i kosa z tą jedną. Co prawda nie zmieszcze się w czasie jaki chciałem ale parę dni obsuwy to nic takiego, przynajmniej o ile mi to wyschnie do 17.05 ?
 6. TAKIEGO LST TO POZAZDROŚCIĆ. Kozacko. Indukcja i miedzy drugim a trzecim tygodniem flo, blizej trzeciego.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+