Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Zależy

Completed growlog
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Zależy last won the day on March 21

Zależy had the most liked content!

Community Reputation

116

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. Możesz ją trzymać nisko 50-70cm będzie ok. Bez zdjęć nikt Ci nie pomoże to jak wróżenie z fusów 😉 Przecież pisałeś że masz wentylator więc dlaczego brak wentylacji? Ja jeszcze nigdy nie uzywalem nawilzaczy powietrza nawet przy hpsie 400w i wilgotności 40% na początku i wszystko było ok. Jak nie zwiędła to żyje może idzie w korzeń. Nie potrzebny Ci ten wentylator od komputera jak masz kanałowy, wystarczy zrobić większe wloty powietrza średnica 4cm to za mało. Popatrz sobie na growboxy jak to wygląda, dodaj went. mieszający to też zbije temperature trochę.
 2. Zależy od tego jaką masz lampę, 30 stopni jest ok, załóż fotorelację
 3. Zajebiście, nie słyszałem o tym growshopie a widzę że mają duży wybór już wiem gdzie zrobię zakupy 😄😄 Mówisz żeby jeden wentylator zamontować? Wyciągał by powietrze z obydwu czy lepiej dwa osobno podłączone do jednego łącznika? Jak na załączonym obrazku na szybko z Painta 😛
 4. Siemano, za chwilę odpalam dwa boxy w jednym pokoju wiadomo chciał bym żeby wentylatory wyciągały ciepłe powietrze na zewnątrz przez wywietrznik w scianie niestety jest tylko jeden a będą 2 kanały wentylacyjne szukam coś w stylu rozdzielacza, patrzyłem po growshopach ale nie mogłem takiego nigdzie znaleźć. Może macie jakiś pomysł, może jakąś radę 😄 Czy to w ogóle będzie działać?
 5. Siema składam boxa i zastanawiam się nad zakupem lampy LED Mars Hydro TS600w. Miał ktoś z nimi styczność? Da radę a może polecicie coś innego? Wymiary boxa 2 x 2 x 2 gdzie chcę wstawić 4 takie Marsy na 20 roślin. https://www.ebay.co.uk/itm/Mars-Hydro-TS-600W-LED-Grow-Light-Sunlike-Full-Spectrum-Veg-Flower-Indoor-Plants/264123731366?hash=item3d7f004da6:g:B50AAOSwcdtduTzc
 6. Chciałem sobie właśnie sprawić przenośnego vapka na święta ale chyba jednak pomyślę o innym prezencie w takim razie Chyba, że stacjonarny sobie poradzi? Bo pale dużo..czy lepiej odpuścić bo się zawiodę?
 7. Super, coraz bliżej może kiedyś i my się doczekamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+