Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
e-green-garden.pl goldseeds.pl dutch-passion.com

cmk11

Użytkownik
  • Content count

    5
  • Joined

  • Last visited

  1. @Vito dzieki za info, już wszystko jasne. Nie będę przeginał, jeżeli pakiecik startowy jest wystarczający. Nie byłem pewny czy jakieś ekstra dodatki będą potrzebne do prawidłowego odżywienia. Psikanie boom boomem tez odpuścić? Czy zgodnie z zaleceniami producenta można psikać??
  2. Dzięki za poradę, dopiero stawiam pierwsze kroki, wiec każde info się przyda! Odkladam AN i zostaje przy BioTabsie. @SmakMaroca999 a może polecisz coś na uzupełnienie diety z pakietu startowego BioTabsa na flo? Czy sam zestawik dociągnie kwiatki do końca?
  3. Zamówiłem Bio PK 5-8 od Biotabsa i Advanced Nutrients SENSI CAL MAG XTRA. Także chyba zestaw karmiący kwiatki mam kompletny
  4. Ok, czyli nie ma co przesadzać z jedzonkiem W takim razie poszukam PK i herbatki. Dzięki za info!!
  5. Witam wszystkich i od razu zapytam bardziej doświadczonych kolegów o wsparcie z doborem nawozów dla moich panienek. Ziemie mam Light-Mix z pakietem startowym od BioTabs. Myślałem żeby uzupełnić ten pakiet o kilka produktów AN, a konkretnie: - Voodoo Juice - Bud Blood - Nirvana czy to dobry pakiecik uzupełniający BioTabs’a?? Czy może coś się powiela? A może możecie coś innego mi zaproponować?
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO