Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
Sionka.pl

kampan

Completed growlog
 • Content Count

  711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

kampan last won the day on May 23 2019

kampan had the most liked content!

Community Reputation

62

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze @Vito tematu nie przeniósł. 2 tygodnie później czyli dziś, scinam klony. Wytrzymały dwa tygodnie bez podlewania jako tako. Kilka g będzie na wypieki i inne kulinarne eksperymenty. Widzimy się z nowym grow za jakiś czas. Będzie warto bo całkowicie coś nowego.
 2. kampan

  10st Guerilla Glue

  Guerilla Glue od Bulk Seed Bank 10 x 6L donice Coco plus perlit 10% na donice Wykielkowane w szklance, potem kilka dni w ziemi w donicach 3.6L
 3. Witam. Ostatni apdejt na tym growlogu. Mimo że HPS był prawie 3 razy mocniejszy w watach, to powiem wam, że citizen zrobił miesiste i grube topy, podczas gdy hps mi jakoś je powyciagal, ale za to włoski całe ciemne, więc dojrzały szybciej. 6 - y dzień suszenia. Na zdjęciu brakuje 100g. Łączny wynik : 441g. Myślę, że nie powinno już spaść więcej niż do 420. Do tego ok 150g małych topów i liści. Będzie trochę brązu. Pozdrawiam i z fartem. Do następnego za kilka tygodni. Chyba się zdecyduje na jednodonicowy hydro, ale z donica 100L ?
 4. Gotowe. Ładnych grubych topów 982g. Odlicze 50 na łodygi, i tak za dużo. Zatem powiedzmy że 932g. Mniejsze topy których nie chciało mi się odbierać oraz popcorn - 551g. Tutaj odlicze 60g na łodygi i liście więc powiedzmy 489g. To pójdzie na hasz i kulinaria. Wynik mokrego ogółem 1421g. @Vito Ukończyłem. Za kilka dni podam jeszcze wynik suchego.
 5. Zapowiada się super zbiór. Żadnego treningu, puszczone wolno, nic nie przycinane. Dopiero 3 krzaki z 10, a jeszcze ile popcornu. Nie chce mi się tego obierać, więc zrobię sobie cukier z cannabis, masło i super mega hasz. Topy mięsiste, kleją się niemiłosiernie. W końcu to gorilla glue. Nożyczki już muszę przemyc. Puszczę więcej fotek jak zetne wszystko. Wagi niestety nie mam, więc wynik podam dopiero jutro. Za ok max 2 miesiące startuje z kolejnym. Tym razem w DWC 20-25L , 4 gorille, fim oraz lst, weg 40-50.
 6. Tak, nawet po bokach światło na siebie nachodzi. No ciekaw jestem rezultatu.
 7. Dzień 82 Weg 47 Flo 39 Dziś zmniejszyłem EC do 1.5. Zbliża się koniec. Myślę, że max 2 tygodnie i ścinka. Za tydzień puszczę im już samą wodę. Obecnie oprzątają się same z blumatami. Odwiedzam je raz na tydzień. Myślę, że 50g z krzaka wyjdzie lekką ręką. Starczy na kilka miesięcy. Następny grow będzie w DWC i 4 krzaki. Klony będą dojrzewac trochę dłużej.
 8. Nie no 250 ? Zbytniej nie ma. Czyli 240W LED ciągnie równo przy 600W HPS. Zobaczymy jak będą gotowe. Zwaze je wtedy oddzielnie.
 9. Mały update Dzień 76 Weg 47 Flo 33 Nie było mnie tydzień w domu. Panny jak widać grube i potężne. Dzieje się dzieje. Jeszcze może 2 tygodnie. Klony oszalały ?
 10. Siema. Chcielibyście, ale nie możecie? Ja zacząłem na własny użytek, i tak doskonalam. Nie bójcie się kokosa i dajcie na Led-zwróci się.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+