Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/24/2021 in all areas

 1. Witam serdecznie Zapraszam do artykułu dawno nic nie pisałam ale też miałam czas na wiele doświadczeń a także przemyśleń które miały wpływ na to co mam teraz do powiedzenia. Skoro już tytuł przed Twoją uwagę to chciałam powiedzieć, że ten artykuł nie jest dla ludzi, którzy chcą oglądać obrazki, ale dla tych, którzy myślą i potrafią czytać między wierszami. Co ma na rzeczy tytuł Sprawdź jak dużym kryminalistą jesteś... Artykuł postanowiłam napisać, ponieważ na przestrzeni lat pojawia się nie jedna osoba, która zaczyna swoją przygodę z domową uprawą konopi i mają tak dużo w
  2 points
 2. A czy jest zdatna do picia? U mnie woda nie jest chlorowana, zdatna do picia prosto z kranu. A czy można nią podlewać konopie? To już zależy od PH jeśli mieści się między 5,8-6,8 to TAK. U mnie wystarczy przelać przez dzbanek filtrujący.
  2 points
 3. W uprawie mineralnej lałem wodę prosto z kranu z wyregulowanym PH i jedynym problemem był bardzo długi czas oczekiwania na odczyt PH metru nawet 10 minut w ogóle pH metr mi świrował w wodzie prosto z kranu,poza tym rośliny nie chorowały rosły normalnie. W kranówce odstawionej na 24 godziny odczyt miałem w kilkanaście sekund. Studiuję teraz artykuły uprawy bio i raczej nie poleca się lać kranówy chlor jest grzybo i bakteriobójczy. Z filtrem odwróconej osmozy nie miałem do czynienia.
  2 points
 4. Jak wytłumaczyć niewolnikom systemu egzekwującym przyjęte ograniczenia nałożone przez ludzi bez duszy; władza sama w sobie jest toksyczna, system ma zadanie zaspokoić puste ego snobów. Czy robisz coś dobrego i zgodnego z własną filozofią to wiesz i nie powinieneś czuć się kryminalistą, choć trzeba mieć zawsze z tyłu głowy świadomość konsekwencji.
  1 point
 5. Każdy ma inna wodę w kranie, im większe miasto tym gorsza jakość wody. ale tyczy się to tez i małych miasteczek i źródła wody np posiadając studnie i sugerując się ze ta woda powinna być ok tez można się zdziwić. warto by woda odstała odparowała niektóre związki. osmoza za to oczyszcza tak silnie wodę że, nie ma ona nawet dobrych składników mineralnych.
  1 point
 6. Szczególnie te wydane na alkohol często się zwracają (przepraszam, musiałem )
  1 point
 7. Podbijam, każda złotówka jest gestem ktory wróci
  1 point
 8. Susz na bio jest lżejszy nawet o 70% wiec cos to świadczy ze jednak przy uprawie mineralnej w roślinie sporo zostaje i to się po tem pali.. Jako że pale bio od ponad 7 lat stwierdzam że wyczuwam te posmaki i wiem o czym mówisz.
  1 point
 9. @Rysiu mój Tato zawsze mówił, że faceta traktuje się jak psa : Nie bije Dobrze karmi I na noc wypuszcza ?
  1 point
 10. Rodząc się jesteś wolny - wolność to stan umysłu nie bytu. Masz swój rozum i swoją wolę - tylko w Twoich rękach. Dziś moje osobiste odczucia względem wolności osobistej - umysłowej ocierająca się o sprzeczne z nią prawo. Czym jest tak na prawdę ta wolności o która wszyscy tak bardzo walczą? Czym jest rząd który z chęci władzy kosi wolność ludzi niczym rolnik swój plon. Mamy prawo do wolności ... Mamy prawo do miłości... Mamy prawo do nauki i doświadczenia... Mamy prawo do rodziny... Mamy prawo do zdrowia... Mamy prawo do godziwego życia... A tymczasem Mamy prawo do tego co narzucaj
  1 point
grower.com.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+