Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/30/2019 in all areas

 1. Testowy kompostownik Po kompostowaniu ziemi przyszedł czas na produkcje czystego "czarnego złota". Na razie jest to malutki kompostownik testowy zbudowany z trzech dwulitrowych pojemnikach po lodach. Zasada działania jest taka sama niezależnie od rozmiaru, a w niedalekiej przyszłości planuje budowę dużo większego. Na rynku oczywiście można bez problemu kupić gotowy worm castings, ale przewagą takiego zrobionego w domu jest to, że przede wszystkim wiesz czym karmisz swoje robaki, możesz "budować" sobie casting który będzie odpowiedni nie tylko dla konkretnych wymagań konkretne
  2 points
 2. No to upik, bo długo nie było. Dzień 83. Idzie w miarę ok. Ale nawozy to mi się chyba przeterminowały, bo takie rzeczy z liściami pprobiło, że hoho. Poodbarwiało, posuszyło, popaliło i cholera wie co jeszcze. Nigdy z biobizzami aż tak nie miałem. Powytrącały się jakieś osady z nawozów które się nie chcą wymieszać. Jak tak się zastanowiłem to nie używałem ich ze 2 lata. A trzymałem często w górnej części growboxa gdzie temperatura była spokojnoe po 25-30 stopni. No cóż. Przynajmniej się ich pozbędę. Myślę, że potrzymam je jeszcze ze 4 tygodnie i ścinka na wielkanoc.
  1 point
 3. Te białe plamy na liściach, ppdwiniente liście w dół. Przelane korzenie, zablokowane pobieranie nawozów i dlatego nie rosną.
  1 point
 4. Siema w zwiazku ze u mnie nic sie dzieje panny sobie puchna powoli to wrzucilem dwie fotki moich kubeczkowych auto
  1 point
 5. Byłoby wiecej ale piąta panna została dawcą sampli:) Pomyłka w wyliczeniach, 430 g. Pewnych rzeczy nie powinno się robić po 3 wiadrze ?
  1 point
 6. Waga razem 420 przypadek? nie sadze :D a te ciasteczka tez pasuja do tej formy do ciasta :D dobre dobre
  1 point
 7. Bruce Banner 20 dzień flo... dużo jeszcze przed nami, około 9 tygodni ?
  1 point
 8. powoli zbliżamy się do finiszu. dużych ilości nie będzie z tego, ale jest fajnie oszronione. cały dół i środek z tego pójdzie na bubble hush a góra do palenia. następny projekt to 4x bubblegum bez treningu. jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda big buddah i jak opowiada o swoich odmianach
  1 point
 9. 1 point
grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl

sionka.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+