Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/2019 in all areas

 1. 3 points
 2. 2 points
  Siatkę moim zdaniem masz za nisko, musisz mieć dostęp od spodu do roślin i doniczek. Powinno się ogolić rośliny do wysokości siatki. Nie potrzebnie roślina się wysila a i tak światło tam nie dochodzi, przecież masz zarośniętą całą siatkę. Jakie im dajesz EC ? Wrzuciłam poniżej zdjęcia z większej szafy. W tej chwili zostało mi 2 tyg flo. Na powierzchni 100x100 mam 5 roślin. Nie wiem czy dobrze widać na zdjęciach wysokość na której mam zawieszona siatkę i to że każda doniczka stoi na wiadrze.
 3. 1 point
  Stosuje na tych wiekszych. Co daje nie wiem moze nic ale na pewno nie zaszkodzi od zawsze pryskam zapobiegawczo i tyle pod hpsem nie uzywalem czesto ale pod cob daje dosc sporo
 4. 1 point
  Witam, Zapraszamy do skorzystania z ZIMOWEJ promocji choć wiemy, że zima nie wszędzie dopisała ! Polecamy również zajrzeć do kategorii SUPER PROMOCJE w której możecie znaleźć dużo ciekawych produktów w super atrakcyjnych cenach !!! Pozdrawiamy, Grower.com.pl
 5. 1 point
  no smakowi chyba wlasnie o te slabe ledy chodzi, a nie ze sam zbudwal, czyz nie?
 6. 1 point
  Dokładnie. Diy to od do it yourself. To nie znaczy odrazu że to kiepskie światło. Może btć diy na cree, citizenach, epistarach czy czymkolwiek innym.
 7. 1 point
  Diody miałby być CXA2540. I nie są ostatecznie takie tragiczne. Jednak albo dostałem całkiem inne z winy sprzedawcy albo jakieś nędzne podróbki. Na sterowniku który mam powinienem osiągnąć jakieś 250W a nawet połowy mocy nie mam. Ponieważ wyszło to w praniu, nie miałem czasu na zmianę . Dlatego ten panel jest słaby. Na następny grow zamówię oryginalne diody. Jeśli na oryginalnych dalej będzie słabo, sterownik idzie na gwarancję.
 8. 1 point
  Dzień 102, 47 dzień Flo. Temperatura w namiocie 24-26st, wilgotność +/- 40%. Miałem dziś podlać, ale donice jeszcze ciężkawe. Jednak mając chwilę czasu zrobiłem małe przemeblowanie w namiocie. Wentylator podwiesiłem w kącie, dodałem dwie deski na ścianach (lekko zasysało namiot). Poprzekręcałem krzaki o 180st. Aby tego dokonać musiałem wszystko wyjąć z namiotu. W związku z tym, zapraszam na pokaz mody w wykonaniu moich dziewczyn. Zbiorowy oraz solo:) Wszystkie razem: Oraz po przekręceniu: Występy solo. Jako pierwsza zaprezentuje się Fat Banana #1: Nieśmiało na scenę wkracza Lemon SS Haze, która pomimo niezbyt okazałego wyglądu, robi wrażenie ilością szronu (ciężko na zdjęciach to oddać): Zza kulis pewnym krokiem na scenę wchodzi Fat Banana #2, będzie chciała zwrócić uwagę publiczności swoimi okazałymi kolbami. Jako ostatnia swoje wdzięki prezentować będzie Grapefruit. Wzrostem nie grzeszy - by zrównać się z koleżankami musi stać na kilkucentymetrowej podstawce), jednak wagowo nie ustępuje: Na koniec, wszystkie dziewczyny ustawiają się na scenie eksponując swoje walory do publiczności oraz srogiego jury. Jakie będą noty? Tego dowiemy się juz za chwile. Zapraszamy ponownie po przerwie reklamowej.
 9. 1 point
  Zastanawiam się właśnie, czy w przyszłym tyg nie kupić organikę z atami, i chyba tak zrobię, kupię 0,5l bloom do testów Też czasem odnoszę takie wrażenie, chociaż czasem zbierają się "normalniej"
 10. 1 point
  Ja dlatego w sumie lubię biobizz i tyle lat go stosowałem. Biobizz można sobie lać na oko i spokojnie możesz dawac dawki 3-4 razy większe niż "zalecane" przez producenta. Dla mnie to jest plus tych nawozów, bo jak biobizzem przenawozisz to jesteś miszcz. Ale wiadomo jeżeli cenisz sobie wydajność, to w tych nawozach nie ma na co liczyć Planty fajnie, zrobione na płasko tak jak lubie tylko tak się zastanawiam. Powiem ci, że sobie pooglądałem twoje poprzednie uprawy i tak się zastanawiam, bo zawsze coś ci się wolno krzaki zbierają do flo. I to niezależnie od odmian jakie sadzisz. Tak się zastanawiam jaki może być tego powód. I nie zrozum mnie źle, bo to nie jest poślizg jak mają typy co najebią azotu tyle, że później im krzaki 4 tygodnie indukują. Tylko delikatnie, jakby były tydzień krócej na 12/12 Takie odnoszę wrażenie po prostu
grower.com.pl

2fast4buds.com

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

bac-online.pl

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

growbox.pl

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

hesi.nl

ganjafarmer.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+