Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/2019 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Kłaniamy się nisko w 54 dniu życia roślin 10 dzień flo Dzisiaj trochę panie ogolily nogi Przed: Po: I całość
 3. 1 point
  Powiem tak LST to może i dobry trening i co nie jedna osoba pokazała że można i na auto zrobić i wycisnąć trochę z rośliny ale jak zwykle są ale: po pierwsze wybór odmiany która będzie odporniejsza na stres a z doświadczenia wiem że kilka fajnych auto by się znalazło lecz osobiście nie stosuję treningu na automatach czasem przygnę jak główny za szybko ciągnie do góry. Wzięcie automatów na start jak pisał kolega wyżej to trochę zły pomysł bo automaty nie wybaczają błędów o czym juz przekonał się nie jeden nadgorliwy grower. Pozdrawiam i z fartem do mety!
 4. 1 point
  Dzień 83, 28 dzień Flo. Szybkie fotki. Zmiana miejsca pomiaru temperatury. 20st mniej więcej. Podlane wodą. pH 6,4. Po 3 zdjęcia na planta.
 5. 1 point
  dokładnie, wszelkie prace, opryski, ścięcie itd. robimy z samego rana (rana dla roślin).
 6. 1 point
  o dokładnie Smaku odklejając temat o tym micie defloacji znalazłem ciekawy stary artykuł z dinafemu a w nim takie stwierdzenie: a tutaj ten artykuł:
 7. 1 point
  Święte słowa Don Vito defloacja to mit ja od początku tak uważam zawsze mówiłem ze usówa sie liscie które sa chore lub roślina sama je odrzuca no i oczywiście można usówać jak ktoś robi siatkę wszystko co pod nią.Sam na roślinach robiłem defo i zawsze jest tak że jeśli usuniesz większą ilość wiatraków to roślina musi odbudować swój panel słoneczny którym jest liść by dalej żyć( bo liść to powierzchnia potrzebna roślinie do pozyskania światla do fotosyntezy) co kończy sie przeciągnięciem kwitnienia i pojawienia się większą ilością liści w kwiatach a tego nikt nie chce.Pozdro.
 8. 1 point
  Chodzi o to że rośliny same parują, i jak ktoś nie ma nawilżacza to nie ma tragedii, Ty pourywałeś liście, a liście to takie panele słoneczne, z nich czerpią moc światła i nimi parują... Moim zdaniem defloacja to mit i niepotrzebne stresowanie rośliny, nawet Jorge Cervantes tak twierdzi na jednym ze swoich filmików. Jeżeli temperatura podskakuje Ci do 32 stopni to mocniejszy wyciąg trzeba zrobić, albo obniżyć temperaturę w pomieszczeniu gdzie stoi box, wywalasz gorące powietrze poza pomieszczenie czy tylko poza boxa ?
 9. 1 point
  ja już trochę upraw przerobiłem i wiem że na walkę z pleśnią najlepsza jest szybka wymiana powietrza oraz dobry obieg, pleśń robi się z niczego innego jak z dużej wilgotności i zastoju powietrza, powiem Ci że na ostatniej uprawie w jednym rogu GrowRomu miałem wiatrak i po tej stronie żadnej pleśni niestety nie dawał rady na moje pomieszczenie i w drugim kącie porobiła się pleśń na kilku krzakach teraz zainwestowałem w dwa wiatraki mieszające oraz zadbałem o dobry przewiew
grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+