Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/04/2019 in all areas

 1. 2 points
  Witam dzien 80 i 42 dzien flo. Koniec 6tego tygodnia. Ogolnie ok ale panny wykazuja nadmiar azotu takze teraz przez kilka podlan woda.
 2. 1 point
  Dzień 34 temp 25-28, wilgotnosc 40-60%, Dziewczyny rosna caly czas, w ostatnim czasie dwa razy podlalem z bio-grow 2ml na 1,5l wody, ale to byl blad, gdyz koncowki niektorych listkow delikatnie przypalily sie, chociaz teraz nie widać tego prawie wcale, wyglada na to , ze ziemia allmix jest dosc obficie nawozona, reszte czasu podlewane odstana kranicznka, Jak oceniacie stan roslinek? Czy podlewac juz czyms na flo ? dysponuje bio-bloom i top-max
 3. 1 point
  wiem jak jest, kupilo się fajne butelki nawozów i chcemy im lać az im uszami wyjdzie. ale poczekaj przynajmniej 2 tygodnie aż zaczną kwitnąć i liście będą zielone jak sałata a nie ciemne jak glony.
 4. 1 point
  Jeszcze bez, a napisz jak możesz co tam jeszcze masz
 5. 1 point
  no to git.fajne odmiany lecisz ziom powodzenia
 6. 1 point
  Z tym connesieur a+b to wgl bym tym razem leciał ostrożniej, żeby nie pompować tyle azotu na flo. Poza tym ta ziemia której używasz ma stosunkowo dużo nawozu w sobie. Wg mnie najlepszym momentem żeby jakieś nawozy dawać, to moment w którym zaczynają wychodzić niedobory, ale nie każdy chce czekać do tego momentu.
 7. 1 point
  Bangi Haze to od Ace Seeds prawda ? A to przypadek... bo dzisiaj cały dzień się jaram tym breederem i już wybrałem od niego coś na następną uprawę. Ich wybór dzikich sativ z Tajlandii itp jest zajebisty. I zobacz na ten profesjonalizm, jako jedyni na swojej stronie dają pełen wykres kannabinoidów i terpentyn. Sorka ze tak Ci zaśmiecę temat ale to interesujące. This new Bangi Haze feminized version available since 2018 has been produced by joining our 2 best Bangi Haze parental plants: Bangi Haze E25 (our Bangi Haze mother with higher THC content) and Bangi Haze F29 (our Bangi Haze mother with higher amounts of terpenes), and it's without any doubt the best feminized version that we have produced of this strain to date."
 8. 1 point
  Możesz śmiało podlewać kranówką tylko daj jej około 24h
 9. 1 point
  10l rozlewam po równo na nie wczoraj dostały po litrze samej wody, ale to dlatego że nie wypiły wszystkiego 😂
 10. 1 point
  Dzień 83 Trochę więcej zdjęć, wyciągnąłem dziś po jednym blackberry i bubble gumie... jak je tak trochę ruszałem... uwolnił się taki zapach że aż ślinka pociekła... Jeszcze trochę pożyją, jakieś dwa tygodnie... chyba że macie jakieś inne rady?
 11. 1 point
  A sprawdzałeś czy na całej roślinie są te bursztyny? Nic nie rób dopóki nie będziesz pewny.
 12. 1 point
  Przede wszystkim to sprawdź całą roślinę, dojrzałość trichomów często bywa różna w różnych miejscach, dlatego żeby określić dojrzałość całej rośliny trzeba sprawdzić kilka miejsc na różnych topach i z tego wyciągnąć "średnią". Miałem na nowym boxie uderzać w ledy, ale chyba sobie odpuszcze i pójde w standard hps. Pod sodówką nigdy nie miałem ani nie widziałem, żeby coś komuś za szybko brązowiało.

grower.com.pl

2fast4buds.com

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

bac-online.pl

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

growbox.pl

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

biotabs.nl

hesi.nl

ganjafarmer.pl


×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+