Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/04/2019 in all areas

 1. 2 points
  Witam dzien 80 i 42 dzien flo. Koniec 6tego tygodnia. Ogolnie ok ale panny wykazuja nadmiar azotu takze teraz przez kilka podlan woda.
 2. 1 point
  Dzień 34 temp 25-28, wilgotnosc 40-60%, Dziewczyny rosna caly czas, w ostatnim czasie dwa razy podlalem z bio-grow 2ml na 1,5l wody, ale to byl blad, gdyz koncowki niektorych listkow delikatnie przypalily sie, chociaz teraz nie widać tego prawie wcale, wyglada na to , ze ziemia allmix jest dosc obficie nawozona, reszte czasu podlewane odstana kranicznka, Jak oceniacie stan roslinek? Czy podlewac juz czyms na flo ? dysponuje bio-bloom i top-max
 3. 1 point
  wiem jak jest, kupilo się fajne butelki nawozów i chcemy im lać az im uszami wyjdzie. ale poczekaj przynajmniej 2 tygodnie aż zaczną kwitnąć i liście będą zielone jak sałata a nie ciemne jak glony.
 4. 1 point
  Jeszcze bez, a napisz jak możesz co tam jeszcze masz
 5. 1 point
  Z tym connesieur a+b to wgl bym tym razem leciał ostrożniej, żeby nie pompować tyle azotu na flo. Poza tym ta ziemia której używasz ma stosunkowo dużo nawozu w sobie. Wg mnie najlepszym momentem żeby jakieś nawozy dawać, to moment w którym zaczynają wychodzić niedobory, ale nie każdy chce czekać do tego momentu.
 6. 1 point
  Możesz śmiało podlewać kranówką tylko daj jej około 24h
 7. 1 point
  10l rozlewam po równo na nie wczoraj dostały po litrze samej wody, ale to dlatego że nie wypiły wszystkiego 😂
 8. 1 point
  Dzień 83 Trochę więcej zdjęć, wyciągnąłem dziś po jednym blackberry i bubble gumie... jak je tak trochę ruszałem... uwolnił się taki zapach że aż ślinka pociekła... Jeszcze trochę pożyją, jakieś dwa tygodnie... chyba że macie jakieś inne rady?
 9. 1 point
  A sprawdzałeś czy na całej roślinie są te bursztyny? Nic nie rób dopóki nie będziesz pewny.
 10. 1 point
  Przede wszystkim to sprawdź całą roślinę, dojrzałość trichomów często bywa różna w różnych miejscach, dlatego żeby określić dojrzałość całej rośliny trzeba sprawdzić kilka miejsc na różnych topach i z tego wyciągnąć "średnią". Miałem na nowym boxie uderzać w ledy, ale chyba sobie odpuszcze i pójde w standard hps. Pod sodówką nigdy nie miałem ani nie widziałem, żeby coś komuś za szybko brązowiało.
grower.com.pl

2fast4buds.com

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

bac-online.pl

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

growbox.pl

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

hesi.nl

ganjafarmer.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+