Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Nawozy co ja stosuje mają linię przeznaczona tylko dla autoflowering N-P-K-Mg: 16+6+26+(2) a jeśli chce dodać więcej P-K mają też specjalny 30+27.
 3. Okej tak zrobię czyli nie zrobię 🙂 kupię nowe to co trzeba pk 13-14? Czy coś innego polecicie tylko że jestem w Holandii i potrzebuje informacje cos w stylu pk 13-14 itp bo tu pewnie inaczej się nazywa i łatwiej tak będzie mi to wyszukać 🙂 dziękuję za pomoc
 4. Today
 5. Ja nie piję wcale. Alkohol to trucizna i jeden z najbardziej chujowych narkotyków jeśli chodzi o działanie i skutki uboczne.
 6. Ja bym nimi nie podlewal. Za dużo azotu w porównaniu do fosforu.
 7. michal_o

  CFL 125W | bubblegum

  Nie przejmuj się tym. Ja też tak miałem zeby bylo smieszniej to w wigilie wyjebalo prad podczas "kolacji" 😁😂Każdy pewnie kiedyś tak miał że na chwilę był bez prądu albo conajmniej większość.
 8. Witam. serdecznie dziękuję za info. Ziomek(całkiem spoko Turek) od którego miałem nawozy leciał na grubo(miał około 400 kwiatów cała górne piętro w domu i w pt wpadli "koledzy" na darmową Trawka miał przypał i nie bardzo mogłem się dowiedzieć co i jak. Ale za niedługo myślę że będę wiedział na teraz znalazłem dwa nawozy z tamtego roku w jednym z nich npk wynosi 4-3-8 a drugi ma 6-4-5 czy na teraz może być czy jednak kupić nowe lepsze, ale to dopiero w przyszłym tygodniu bo mam trochę roboty zprzeprowadzka i ciężko jakiś czas wygospodarować. I pomału tam też będę zaopatrywal w sprzęt itd 🙂 pozdro z fartem
 9. A co do temperatury to mam matę grzewczą i utrzymuje temperaturę tak ok 26.5C cały czas
 10. Poczekam tak jescze wtedy z 5 dni i zacznę trenować obydwie. 😊😁 Dzięki 😊 PS. Dwa razy mi wyłączył prąd i tak z 30 min mi odjeło z 18 godzin światła i mam pytanie czy im nie zaszkodzi bo liście troszkę zaczęły opadac jak to bywa bez światła ale się podnoszą.?
 11. Wyciąg mam włączony cały czas. Nawilżacz powietrza jest włączony też cały czas, z tym że na noc otwieram drugie drzwi od pomieszczenia przez co wpada więcej powietrza i wilogotność spada właśnie do tych 55-60%
 12. Zaraz zaraz czegoś nie rozumiem. O ile temperaturę można choć w h*j ciężko utrzymać taka sama miedzy dniem a noca o tyle nie jest ku**a możliwe żeby wilgotność spadała z 71% w dzień do 55-60% w nocy... 🤔 Jak ty masz ten wyciąg włączony w nocy tylko czy Co?
 13. Na dole jest wlot pasywny, wiatrak mniej więcej na wysokości roślin, na górze wentylator wciągający. Niestety problem się pogłębia, jak myślicie dlaczego tak się dzieje??
 14. Esned

  5x mazar hps 400

  Ładny wynik 100 będzie jeszcze jest szansa !!! Smacznego 🙂
 15. Podlej woda z dobrym ph, ale tak żeby wylało się na podstawke. Zbierz ta wodę i sprawdź ph, jeśli: Soil Water going in should be 6-7 pH If runoff pH is… 6-7 pH – in the right range, no changes needed. Less than 6 – provide next watering at pH 7 More than 7 – provide next watering at pH 6 Wtedy będziesz wiedział, czy to problem z ph czy trzeba się zastanowić nad czymś innym. Polecam poniższy artykuł: https://www.growweedeasy.com/ph
 16. Dziękuję i nawzajem 🙂 to nam urosło na GHS :
 17. Chodziło mi o to czy podlać sama wodą czy wodą z nawozem? Czy jakieś jeszcze dodatkowe operacje powinienem zrobić, czy tylko podlać i nic więcej?
 18. Nie 🙂 to dla nas wartość bazową, czasami w tabeli pisze EC 1,6 a rośliny dostają EC 2,5. To zależy od roślin, jakiemu je poddajemy treningowi. Teraz dodaliśmy CO2 a co za tym idzie, rośliny beda potrzebować więcej pokarmu. Dodaliśmy rozpuszczony O2 do korzeni a co za tym idzie rośliny beda lepiej przyswajały pokarm. Przeglądnij nasze fotorelacje, staram się dokładnie opisać, co i kiedy podajemy roślinom, również wartości EC.
 19. Podawać uregulowana z nawozem i bez, zawsze.
 20. Dzięki. Rozumiem ze ec trzymacie wedlug tabeli
 21. Zawsze reguluje, ostatnie dwa lałem bez regulacji. Podlać wyregulowaną? Z nawozem? Jakieś dodatkowe operacje?
 22. Wg tabeli ile pierwiastków blokujesz ph powyżej 7 .... ??? 5
 23. Ph wody powinno byc okolo 6,5 cos blokujesz. Najprawdopodobniej magnez. Tu masz wykres co blokujesz przy jakiej wartości ph
 24. @Triskele Faktycznie, niektóre zdjęcia podobne, ale jak dotąd nie odnalazłem jeszcze nic żywego w namiocie, ani na roślinach 😕 Dzisiaj 5 tydzień od posadzenia. Ostatnie dwa podlania lałem samą wodę i w sumie teraz sobie myślę że nawet nie wyregulowałem ph. Leje odstaną kranówą, która ma ph 7-7,5 normalnie nieregulowana i szczyty zrobiły się żółto-zielone. Niedobór żelaza?
 25. Ostania sztuka Arizer Air w super cenie 499 zł Ktoś chętny ? https://vapuj.pl/arizer-air.html
 1. Load more activity

grower.com.pl

2fast4buds.com

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

bac-online.pl

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

growbox.pl

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

biotabs.nl

hesi.nl

ganjafarmer.pl


×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+