vapefully.com hemp.pl
Sign in to follow this  
Followers 0
Drugi Plan

Drzewny Out 2017 Pana Plana

16 posts in this topic

Joł:elo:

Kilkanascie dni temu wysiałem parę nasion. Pogoda dotychczas nie dopisywała. w końcu nadeszły piękne, ciepłe majowe dni. Miejmy nadzieję, że już się tak utrzyma przynajmniej przez najbliższy miesiąc.

Nasiona:

8x Purple Maroc

2x Ak

2x AF Big Devil

10x Skunk Special

3x Duck Foot

4x Lemon Kush

1x AF White Russian

+ około 10NN.  Nie jestem pewien czy to wszystkie nasiona, dlatego jeszcze będę uzupełniał braki

Ziemia:mieszanka perlit 20%, kokos 40%, kermazyt 10% i ziemia z lasu która była od ręką. Wymieszane z guanokalogiem.

Nawozy: Soil Booster od B'cuzz na weg, na flo Terra Max od atami i Bloom bastic od ata.

Spot** w tym roku postawiłem na spot ponad ziemią, tam gdzie nie ma slimakow, saren, dzikow i goryli. Umieszczony wysoko w koronach drzew, niewidoczny z doły, ze względu na masę pięter gałęzi po drodze. Naswietlenie bardzo dobre. Sadzę w workach około 15-20l pomalowanych na brązowo czarno, zawinięte do środka zeby nie było w razie czego z góry widać, jak liście się rozrosną to nie będzie widać worków. Jedynie co może być minusem to szybsze wysychanie gleby, ale o to sie nie martwię, bo mogę w suche dni podejść i podlać.

medium.Snapchat-723190834.jpg.9b7604e611medium.Snapchat-198484159.jpg.846f587837Spot  #1

medium.Snapchat-457590114.jpg.ef581503b3Spot #2

Przykładowe krzaczki, nie chciało mi się robić zdjęcia każdemu z osobna. na dniah też idę je podlać, bo po przesadzeniu nie było już sił wychodzić 2x na to drzewo.droga do góry bez przerwy zajmuję jakieś 5minut.

medium.Snapchat-1611054238.jpg.455130767medium.IMG_20170518_145033.jpg.5fff5718fmedium.IMG_20170518_145008.jpg.6f55469ef

Dziś ogarnąłem dwa drzewa, jutro wyniosę resztę krzaków, na jednym drzewie jest po 5 krzaczków.

Siema!

1

46 minut temu, Drugi Plan napisał:

Jedynie co może być minusem to szybsze wysychanie gleby

Właśnie o tym pomyślałem patrząc na mieszankę :laugh: Pomysł niezły, widziałem podobne uprawy na yt :) 

1

Zajebisty projekt, który wychodzi poza schemat. To lubię :) Z fartem do mety.

1

Najs. Masz jakieś dziury w tych workach, żeby ew. nadmiar wody mógł wypłynąć? :>

0

Teraz, Supreme napisał:

Najs. Masz jakieś dziury w tych workach, żeby ew. nadmiar wody mógł wypłynąć? :>

To specjalne worki (nie wiem czy maja jakas specyficzna nazwe) ale one sa cale w dziurach!

0

Dzięki Panowie :D. Też mam nadzieję, że zadaniu podołam, zobaczymy jak to wyjdzie. Możliwe że będę tylko tak się bawił, siedząc u góry robię sobie bez stresu przynajmniej że ktoś mnie zajdzie od tyłu :P Przy okazji zmierzę średnią wysokość na jakiej mam tą konstrukcję.

@Supreme to są worki jutowe,przeplatane włókna tworzywa sztucznego jakiegoś, one przepuszczają wodę, nic w nich stało nie będzie, choć i wilgoć też będą troszkę trzymały, zobaczymy jak będzie :) Z resztą niedaleko w lesie jest stara studnia, po drodze zajdę tam i zmierzę jakie jest ph wody. Ew nie daleko jest strumyk.

0

@Drugi Plan Kurcze super pomysł, jak dla mnie nienamierzalny spot. Może też sobie kilka automatów tak posadzę. Będe zaglądał, ciakawy projekt i powodzenia. 

0

Noo to mi sie podoba ziomek :) Byłem własnie ciekawy czy zawita taki projekt w tym roku , no i zawitał , Powodzenia ! :) 

Sam chyba sie rozejrze nad dobrym drzewem ,  będę napewno tu zaglądał , z Fartem :)  Na jakiej wysokośći są panny umieszczone ? przy samych koronach ? 

0

Tak samiutkie korony, jak będę to mierzę wysokość

Tak się wydaje, ale wcale to takie proste nie jest znaleźć dobre drzewo ;p Na byle jakim nawet nie sadzcie. Żebby tego z dołu nie było widać przez gałęzie. :toptop:

1

widziałem już nkie jeden drzewny outdoor więc licze że i tobie się uda. Podziwiam taką zabawę w Tarzana ;)

0

Trzymam kciuki i oby do końca udało się przeprowadzić relacje😆

0

Do odważnych świat należy :thug:

ja trzymam kciuki 🌱

0