Skocz do zawartości
thc-thc

grower

A.M.S., AK, Dark Devil


Recommended Posts

Witam, że zaczął sie Maj i sezon outdoorowy powoli rusza, postanowiłem spróbować swoich sił na świeżym powietrzu. Nasiona 5x AMS green house 2x AK (jakiś tani breeder) +10 automtów ( dokupie) + nasiona af które mam u siebie.

aktualizacje będe robił raz na 2-3 tyg

Mam pytanie co do nasion od f2seeds czy ktoś brał ich nasiona na outdoor? zastanawiam sie nad auto vertigo x dark devil lub blueberry od nich, podobno oparta na blueberry od Dutch passion.

Up 

Czy ktoś używał granulatu na ślimaki i czy sie sprawdza w ochronie roślin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Więc w weekend wysadzę 3x AMS, AK ,7 Purple maroc FS, zdjecia wstawię przygotowaniu spota, pod każda roślinę bede kopał  20 litrowe dołki(15 litrów ziemia kupna + 5 litrów ze spota). Na spocie rosną pokrzywki, więc gleba dobra tylko, że podmokły teren. Panny beda rosły na guillera Tabs od biotabs. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Up 

Kobitka z tyłu okazała sie byc V x DD i zaczęła sie barwić na fiolet, co mnie bardzo cieszy.

large.IMG_1940.JPG.1be43919f1bcf29563da9e7ffdbc0356.JPGlarge.IMG_1944.JPG.3e18812ace661564071e04074056af9d.JPG

:elo:

 

Mam pytanie, mam 2 bonusy Speed bud od FS i czy dałyby radę dojść jeszcze jakbym je potrzymał na wegu w boxie i wysadził na out podczas kwitnienia?  Tych pech w boxie nie bede sadził, bo z tego co czytałem kwiaty nie sa najlepszej jakości, a na dworku nic nie tracę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+