Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Auto Diesel


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

17 godzin temu, Supreme napisał:

Dorwałem fajne donice, tylko, że na dole - mają kilka dziur gdzieś o średnicy 2cm i kilka mniejszych - pytanie, czy korzenie nie będą przez nie wychodziły?

Będą ci wychodziły, ale to nie jest problem. U mnie wychodzą na całym spodzie i nie widać żeby było z nią coś nie tak :P.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak mówiłem. Diesel wyszedł, jack herer nie dał rady - nie wiem dlaczego i co się stało (odkopałem), ale liścienie były już uformowane pod ziemią, ale przerwana została łodyga - nie jest to świeże cięcie, bo zrobiła się bulwa takajak przy zrastaniu. Nie grzebałem nic wcześniej, więc nie potrafię wyjaśnić tego fenomenu. Z nazwy tematu można usunąć - "& Jack Herer Auto ".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj się rozpoczął dzień 4. Nie przejawia na razie żadnych szczególnych cech, mega szybkiego wzrostu też nie odnotowano. ;) Poza tym ma deformację jednego liścia, mam cichą nadzieję, że nie będzie to żaden karzeł ani jakaś inna deformacja, skazująca ją na uśmiercenie. ;)

 

large_d4.png.6e60a7a864f19e722328a015a3ba1dcf.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ech. Ciąglę pod górkę. Przyrosty małe, proporocje niezachowane, brak sprężystości, listki patrzą w dół. Poza tym te kolejne liście, które wyrastają na poprzednim zdjęciu, złapały fioletu. ku**a. Myślicie, żeby dać jej jeszcze kilka dni, zanim ją unicestwie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+