Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Witam kolegów

W tej relacji będę sprawdzał lampę którą wygrałem w konkursie.

Pestki już się kiszą :) zaraz jak tylko wychylą mordki nad ziemię  zaczynam fotorelację. 

 

 

 

Nasiona:       3 x Red Dragon Barney's Farm

Oświetlenie: LED SPECTROLIGHT STARTER 130W SOCZEWKA 120°

Fotoperiod:  12/1

Box:               60 x 60

Podłoże:        BioBizz Coco + Perlit w mieszance 50% na 50%

Nawozy:         Zestaw BioTabs

Wentylacja:   Wentylator radialny  500m3/h, filtr węglowy

 

Dodatkowe info:

Sterowniki:  GSE FC06-202EU, regulator wilgotności RT-2C RH

Nawilżacz:    Hunday

Czujniki:       Blumat digital cyfrowy czujnik wilgotności gleby

 

Pozdrawiam

ŁK

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 1

 

Witam

Mordki już nad ziemią, Podziwiajta :);) 

W swojej skromności chciałem się pochwalić nabytkiem który kupiłem jakiś czas temu, a mianowicie ekstraktor gazowy,

pojemność 270g suszu, chłodzony suchym lodem, ekstrakcję przeprowadza się w podciśnieniu skroplonym gazem butan, produkt finalny to wosk (pasta) o bardzo wysokiej zawartości THC min. 85%

Z takiej pasty po zmieszaniu np. z olejem konopnym wychodzi pierwszorzędny olej RSO, bardzo czysty itp. :)  

Pozdrawiam Łowca Kurdli

xxx-2.jpg.b5b475d173a620bec6a6442d9402afcb.jpgxxx-3.jpg.c31bcfc9976b56d5abed006d064d693f.jpgxxx-4.jpg.d9dd56c97ccdec51c427d75e875cba59.jpgxxx-5.jpg.25bcd023a655b670963daed99bc9ba7f.jpg

 

 

 

xxx-1.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, Drwal napisał:

No i ruszyła maszyna :excellent: ekstraktor kozak. Czy on ekstrahuje czysty olej czy poddajesz tę pastę jeszcze jakiejś obróbce?

Hej Drwalu

Pasta jest bardzo gęsta (bardziej niż po ekstrakcji na bazie eteru naftowego) i trzeba ją delikatnie rozpuścić co by można ją do strzykawki wciągnąć. Na koniec tej relki będzie relacja z ekstrakcji przy pomocy tego urządzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+