Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Sqnovy

Recommended Posts

SIEMANKO mordki :D

Właśnie zaczynam outdoorek 2017! Pierwszy w moim zyciu , bo popdzednio mialem z ziomkiem ale on sie zajmował wszystkim a ja tylko z nim jeździlem na spoty :D

Jak narazie kiełkuke white widow i big bud od mocnyplon ;)

Mam zapytanko ziomki , w co przekładac , w maly kubeczek taki zwykły jednorazowy czy do doniczki ? ;)

Mam jeszcze plan zamowic 10 auto ak47 ;) Polecicie moze jakies inne odmiany z dobrym plonem jak na nasze polskie klimaty ;/

 

IMG_20170408_090414.jpg

IMG_20170408_090406.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich !! Mam pytanie do growera , czy nie lepiej ci bylo poczekac np do czwartku kiedy pelnia bd powoli znikac ? No ale coz widze ze juz wysadzone w doniczki . Ja zaczynam wlasnie w srode/czwartek z kielkowanie moich auto ak ;) . Teraz pytanie z mojej strony do doswiadczonych growerow . Pogoda zapowiada sie no mozna powiedziec chyba lipna i moje pytanie czy jest sens zaczynac w taka pogode jaka jest za oknem ? Taka szarówa , deszcz i wgl (stan na 9.04.2017) ? Dziekuje za odpowiedzi i z fartem ziomki ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwszy outdoor niezapomniany, także powodzenia I pamiętaj, że im bardziej zadbasz o roślinę tym lepiej się ona odpłaci :toptop:Zadbaj więc, żeby miała to co potrzebuję, systematyczne nawożenie, jak trzeba wody, to baniaki z wodą jej zawieź. Wtedy na pewno będziesz zadowolony z rezultatu ;) Jeszcze wcześnie więc poleciłbym Ci jeszcze dokupić coś bez af, wtedy jeśli zadbasz dobrze o potrzeby panienki, to mogą odpłacić Ci się bardzo pięknie :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+