Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam.

Tym razem postanowiłem wystartować z trzema nasionkami

Auto brooklyn sunrise od Dutch Passion, auto biodiesel mass i auto skunk mass od Advanced Seeds

Led 77W full spectrum, 18/6

box 0,375mkw

doniczki 10l brooklyn i po 7l diesel i skunk

ziemia do siewu i pikowania

nawozy biobizz cały zestaw, nirvana i bud candy od AN, green sensation od plagronu

Brooklyn ma 20-21 dni i nie widać oznak kwitnienia. Martwi mnie to trochę. Nie wiem czy nie chwycił pyłku od poprzedniej amnesii. Nawet zapachu nie ma prawie. Diesel i skunk dopiero poszły na krążki jiffy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 3/11/2017 o 14:58, joka.menas napisał:

Jak ostatnie wyszlo, smakowalo?

No wyszło całkiem spoko. Z wyniku zadowolony byłem. Przerósł moje oczekiwania. Smak ok, ładny zapach dymu. Działanie może być. Czujesz się poprostu upalony. Nie moja bajka ogólnie. Drugi raz amnesii auto z RQS na pewno nie posadzę. W sumie polecić jej też nie mogę, bo oprócz wyglądu i plonu, to nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia.

Co innege ten brooklyn od DP. Wcześniej próbowałem i bajka. Super zioło. Śmiechowe mocno, nieraz schizowe. Pełno myśli. Czas leci wolno strasznie. Masz wrażenie, że rozmyślasz nad czymś od godziny lub dłużej, a tu 25-30 minut minęło dopiero.

 

Dzięki za słowa wsparcia wszystkim. A tu 2 fotki brooklyna z dnia 15. Pokazął 2 małe włoski, więc chyba jest OK.

large.abs15c.jpglarge.abs15a.jpg

Dzisiaj ma 21-22 dni. Dajmy że 21. Dostał 3 razy root juice i bioheaven, 2 razy algamic, 1 raz activerę i 1 raz fishmixa. Po fishmixie mocno pociemniał, więc na razie pas z azotem. Następne podlanie to biobloom i topmax.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siema. Sory za brak aktualizacji przez ponad miesiąc, ale w ch.. pracy w delegacji.

No to do rzeczy. Biodiesell mass w ogóle nie wyszedł z pestki :( Pestka lekko pękła i nic. Zgnił w środku. Jak potem rozłupałem pestkę, to w środku to co było rozpłynęło się w palcach jak krem i śmierdziało zgnilizną. Brooklyn idzie do przodu. Ładnie już kwitnie. Ma 56 dni. Zrobiłem mu, jak to mówię VLST, czyli Very Low Stress Training :) Ogólnie ponaginałem go ciut na początku kilka razy i potem uwolniłem. Chciałem, żeby przyhamował wzrost bo boxa mam nie za wysokiegi i żeby poszło mu w boczne gałęzie bardziej. I się udało. Zrobiła się ładna kula z niego. Jedyny problem to przędziorki. Walczę wciąż ze skórwysyństwem. A Skunk mass idzie też powoli do przodu. Chyba trochę za powoli. Dostał donicę 10l z racji tego, że diesel odpadł. Ma dzisiaj 28 dni. Ładny skunkowy zapach. Niestety ma chujową ziemię. Nową, ale jakąś taką mocno zbijającą się. Nie pomyślałem, że taka będzie. Ziemia niby sucha, a donica ciężka jakby pełna wody. Mogłem dać kokosu i perlitu. No zobaczymy co tam z niego wyjdzie. Kiełkowałem go i biodiesla w krążkach jiffy. Tragedia. Nie potrafię chyba w nich kiełkować. Zawsze co próbuję, to problemy. Tydzień wyłaził z tego krążka. A biodiesel w ogóle nie wyszedł. Nigdy więcej jiffy. Albo te moje jakieś lipne.

No to fotki z wczoraj.

large_all.jpg.588976656d7a2b9605ca6b034229f29b.jpglarge_d56b.jpg.b7479662ec6168f4c37b33adaed72c2d.jpglarge_d56a.jpg.4f85f597e6e3cfa04e002308a4656aba.jpglarge_d28b.jpg.20b097ab17063a9a358461cc3e4dba85.jpglarge_d28a.jpg.536e98c39bb74f61c4dab42e9ce3e10f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masywny ten brooklyn, jak na auto i wigor ma przy twojej rece. Jakis oprysk stosujesz cos bylo z tytoniu Scooby doradzal komus jakis przepis ma albo kup jakis naturalny oprysk. Tez to mialem kur..wo ostatnio i wczesniej scialem nie pryskalem niczym byly w dolnych partiach. Nastepnym razem pojedz na kokosie i bedzie spokoj, Smaku doradzal ze auto lepiej ida na kokosie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Pryskałem jakimś szitem z castoramy. Niby na przędziorki. Efekt kiepski ogólnie. Może coś innego kupię. Ogólnie oglądam liście i jak widzę, że są pod nimi jaja złożone to odrywam. Powiedzmy, że na razie wygrywam. Brooklyn fajnie się rozwija. A skunk mass ch.. strzelił. Stanął w miejscu i du*a. Jak wyjdzie z tego 5g to będzie sukces jak cholera. Nie wiem czy to przez ziemię, czy pestki słabe. W sumie przesadzałem go 2 razy. Pierw w inną ziemię, taką bardziej lekką. Ale to nic nie dało. Może i zaszkodziło. A kilka dni temu poszedł do mniejszej doniczki, bo szkoda miejsca w boxie na 10 litrową donicę i 20 centymetrowy patyk. Ehhhh. Liczyłem na tego biodiesla i skunka. A tu taka lipa :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+