Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x24W | Auto Somango, Jack Herrer, White Russian


Recommended Posts

Dzięki Panowie, też jestem póki co zadowolony :big-joint:

Teraz w lecie chyba właśnie nie będę sadził indoor to pewnie zajmę się wykończeniem boxa na tip top  i możliwe że własnie dodałbym jakieś diody do tego, temp tego radiatora nie znam, ale nie grzeje się jakoś strasznie, jest dobrze ciepły :P A jak dodałbym diody to tak, żebym nie musiał dodawać dodatkowego chłodzenia najlepiej, żeby jak najmniej kabli było :D 

A i następnym razem wszystkie doniczki jednakowej wielkości, pewnie postawię na materiałowe 8l .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piszę tak wyjątkowo przed upem,bo coś mi się z jedną Panną dzieje. Liści żółkną, nie wiem czy to zze starości czy brak czy nadmiar czegoś? Nadmiar raczej nie, bo tylko leję soil boostera ktory zawieraj wszystkiego po troszku, nawóz delikatny.

A liście tak dośc szybko przybrały taki kolor, bo na zdjęciach wczesniejszych miały tylko dolne przebarwione,  myslalem, że wszystko leci ok

large.20170418_111826.jpg.9f233a0590421b

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@zasobnik Podłałem soil Boosterem i root fastem(tak na korzenie, żeby jak mogą rozrosły się jeszcze bardziej, nie powinno zaszkodzić)

Ph jakie mam wody z kranu odstanej czy nie odstanej wynosi około 7-7,5(mierzone kropelkowym ph testem), po dodaniu soil boostera spada nieznacznie do może 6,5-7. Od następnego nawożenia bedę zrównywał PH przy użyciu kwasku cytrynowego i sody oczyszczonej, nie zaszkodzi chyba roślinom?

 

Właśnie jeszcze jedno pytanie do was..

Miałem cały czas wyłączoną opcję nocy, czyli swiatło było 24h, nie wiem czy od samego początku grow czy może w trakcie kiedyś przełączyłem przypadkiem.

Włączyć opcję nocy, nic się dziewczynom nie stanie? Automaty chyba nie są łatwe do zhermienia, więc może im nie zaszkodzi, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+