Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana medyczna w leczeniu choroby Parkinsona


SmakMaroca999

Recommended Posts

Wczoraj nasz sejm odrzucił w pierwszym czytaniu ustawę tz."Ustawa Kality" na legalizację medycznej marihuany.Witamy w dalszym ciągu ciemnogrodzie.Zal mi polityków co stawiają swoje interesy ponad interesy narodu! Oto link do filmu jak medyczna marihuana pozwala godnie życ człowiekowi choremu na chorobe Parkinsona.





















 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety koncerny farmaceutycznie nigdy nie dopuszczą aby ludzie mogli leczyć się naturą.

Z obserwacji zachowań rządów i własnie śmiercionośnych koncernów farmaceutycznych stwierdzam fakt iż boją się tego że marihuana leczy tak wiele schorzeń że za wszelką cenę nie dopuszczą ją do legalizacji w krajach które maja być podległe innym, a nie wolne.

Ot co cała filozofia, ktoś posmarował dość mocno w łapę i nie ma co liczyć na zmianę prawa za kadencji tego rządu.

Mafia się dobrze bawi, ponieważ już jest legalna - polityka się zwie, a za nią stoi hajs! 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 marca w Warszawie o godz. 18:30 w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 (Metro Świętokrzyska) odbędzie się spotkanie pod tytułem Marihuana lecznicza - tak czy nie?

Spotkanie jest otwarte, będzie można zadać pytanie ekspertom i dowiedzieć się więcej w tym temacie. Myślę, że warto tam być. Do zobaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Witam,

W odpowiedzi na powyższą dyskusję chciałabym polecić Konopną Klinikę (konopnaklinika.pl). W celu umówienia się na wizytę online, wystarczy wypełnić formularz, sama e-wizyta przebiega sprawnie i profesjonalnie. Jeśli chodzi o dokumentacje medyczną to jest mile widziana, ale nie obowiązkowa. Sama wielokrotnie korzystałam z usług kliniki i nie mogę powiedzieć złego słowa. Kompetentna pomoc i szybkie rozwiązanie problemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+