Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 150W | Blue Cheese


Recommended Posts

@zasobnik bardzo dabra ściąga od samego guru Jorge.Z czasem nie będzie Ci potrzebna ja w szkole się uczyłem ale akurat na innych roślinach np:Kukurydzy,rzepaku i kilku ozdobnych a każdy gatunek ma rózne zapotrzebowania na składniki mineralne głównie przez wystepowanie danego gatunku na biotopie w którym występuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!!!  

Dzien Uprawy  32  

 

Temp. dzien 22-26  noc 19-22

 Wilg.  dzien 45-55  noc 50-60

Dzieki Ludziska za zainteresowanie i komentarze.!

Laski powoli dochodza do siebie , liscie zielone szczyty jeszcze zolte ,ale 

wjedzie do zestawu Ultra MG od Gold Label (mialem w zapasie) .

Do zestawu rekreacyjnie dolaczyl klon :

 HERIJUANA od Motarabel  60% Plagron Grow Mix  40% Mills Coco+Cork , 

doniczka z podstawka w zestawie :-) 2.5 L plus tabletka bio tabs (woda plus boostery od Aptus)

large.Honeyview_IMG_0749.pnglarge.Honeyview_IMG_0750.pnglarge.Honeyview_IMG_0751.png

 

GREEN CRACK bedzie uprawiany z Gold Label Soil A+B Ultra MG Ultra PK zgodnie z tabela Gold Label Special Mix Light

(plus boostery od Aptusa) Raz nawoz raz woda

large.Honeyview_IMG_0746.png

 

BLUE CHEESE  jest uprawiany z   MILLS&DNA  Basis A+B zgodnie z tabela podana na butelce,  

Gold Label Ultra MG po 0.5 ml/L  plus boostery od aptusa ilosci podane przez producenta.

 

Wczoraj przelaczylem na 12/12 Dziewczyny takie tyczki urosly , blue cheese prawa gora

toping mial bo za wysoki sie robil.  Mam nadzieje ze cos jeszcze z nich wycisne , oby

nie wystrzelily w gore jak szalone bo lamania beda. W srodku gora dol Green Crack,

boki Blue Cheese. Milego Ogladania ;-)

large.Honeyview_IMG_0748.pnglarge.Honeyview_IMG_0743.pnglarge.Honeyview_IMG_0742.pnglarge.Honeyview_IMG_0741.pnglarge.Honeyview_IMG_0744.pnglarge.Honeyview_IMG_0745.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj miło mądrego posłuchać. Mam chinola  300w nowy i walczę z nim okropnie. Dałam na 30 cm przy 20/4 i guano będę miała z ładnych blueberry auto. To nie wychodzi od razu. Najpierw ustaje szybki wzrost potem stop parę dni a potem zaczynają błedna liście między zylkami i pojawiają się na najdłużej naświetlania liściach paskudne rodzawe plamki. Właśnie obserwuje to z obrzydzeniem. . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+