Skocz do zawartości
thc-thc

grower

5x AF Blue Teracle 5xAF White Diesel Haze


Gość

Recommended Posts

Witam. Posiadam dopiero co skompletowany box o wymiarach 100x100x180, lampa https://www.growtent.pl/product-pol-228-Mars-Hydro-Reflector144-144x5W-720W-Lampa-Led-Grow.html, 2x wentylator (potrzebuję dokupić mieszający), filtr węglowy, 2x programator, wilgotnościomierz, miernik ph. Będzie to moja pierwsza uprawa, i w związku z tym prosiłbym o radę doświadczonych growerów, co będzie dla mnie najlepsze (daję sobie max tydzień, dwa na skompletowanie reszty rzeczy). Początkowo będę się skupiał na uprawie tylko AF, aby nabrać trochę doświadczenia :) Zakupiłem 5x AF Blue Teracle od Feminised Seeds i 5x AF White Diesel Haze od Sensi Seeds. Chciałbym, żebyście pomogli mi dobrać nawozy na start, wielkość doniczek, i ilość uprawianych roślin w mojej szafie. Wiem, wiem że jest wiele podobnych tematów, ale ja chcę podejść do tego indywidualnie i powoli. Myślałem, o donicach square 11l (czy na AF'y wystarczą?), ziemi cana terra profesional (czy jest potrzeba mieszać ją np. z perlitem, czy może z czymś innym?) pożywek rhizotonic , i jakis zestaw od advanced nutrients lub canna nutrients. Myślę nad uprawą 6-9 roślin na raz. Co o tym myślicie? Nie chcę odrazu wpaść na głęboką wodę, wolę posiąść jakąkolwiek wiedzę. Początkowy budżet na odżywki wynosi jakieś 300zł (dużo, mało?) . Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że niedługo będziemy się widzieć na moim pierwszym growlogu. 

Założyłem temat tu (temat z prośbą o pomoc w przygotowaniach) , bo growloga nie mam co narazie rozpoczynać nie mając wszystkiego co potrzeba.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Konkret inwestycja! Co do AF to 5 l jest wystarczajaca, 11 l to marnowanie gleby. Uprawiajac feminizowane mozesz zwiekszyc ich wielkosc i wykorzystac w pelni wysokosc box-a ale szkoda marnowac kulki wiec mozewsz posadzic AF (po 1 uprawie beedziesz juz duzo wiedziel naco sie przygotowac nastepnym razem). Canna terra prof posiada juz perlit wiec nie trzeba dodawac. taka gleba wystarcza do ok 3-4 tyg bez nawozow. Co do nawozow nie pomoge bo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+