Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W + CFL 2x20W | Original Amnesia, Moby Dick, OG Kush, Critical


Recommended Posts

O 2.03.2017 o 19:13, Drwal napisał:

daj jakieś fotki całości.

Niestety mam tak boxa zbudowanego że nie mogę zrobić zdjęć całośći w boxie a żeby je wyjąć  i nie połamać to potrzebuję pomocy :)

 

Dzisiaj poszła druga porcja nawozu biotabs i od tego momentu lecę na samej wodzie.

Myślałem że nie będzie problemów z wysokością przed otrzymaniem nowej szafy ale niestety bez łamania się nie obeszło.

minął 3 tydzień flo

large.DSC00502.JPGlarge.DSC00501.JPGlarge.DSC00500.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość wertykalny

Kolekcja warta uwagi. Rośnie wszystko jak na drożdżach :) Gdzie kupowałeś Critical? Bo ja się głównie na nich chcę teraz opierać a kiedyś miałem straszliwego pecha bo gdzie bym nie kupił to jakość była po prostu do bani. Nachodzi mnie smaczek na Critical. Poradź coś bo chce podobne efekty :3 :3 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślałem że dam rade w tym boxie do końca jednak lampę mogę podnieść jeszcze o jakieś 10 cm.  Czyli tak jak ostatnio siatka idzie w ruch :) na dwa tygodnie wystarczy potem jak się wyrobie panny lecą do nowego boxa.

Roślinki wyglądają ok trochę liście popalone od żarówek na szczęście topy w są całości.

leci 4 tydzień flo teraz do końca tylko podlewanie wodą.

large.DSC00505.JPGlarge.DSC00503.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kończy się 4 tydzień flo, lampy wyżej juz dać nie mogę więc na razie muszę dać jakąś siatkę która zahamuje wzrost. Przy okazji wygoliłem dół roślinkom, pozmieniałem układ lamp i posprzątałem boxa :)

large.DSC00506.JPGlarge.DSC00507.JPGlarge.DSC00508.JPGlarge.DSC00509.JPG

OG kush

large.DSC00511.JPG

moby dick

large.DSC00512.JPG

Original amnesia

large.DSC00515.JPG

Critical +large.DSC00516.JPG

Do tego zdjęcia przed i po założeniu siatki

large.DSC00518.JPGlarge.DSC00519.JPGlarge.DSC00520.JPGlarge.DSC00521.JPGlarge.DSC00522.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+