Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W | Purple Bud


Recommended Posts

@SmakMaroca999 spokojnie rozumiem, że troche Cię denerwują takie pytania, ale sam wiem jak jest, często przeglądałem różne GJ, czasami po prostu trzeba coś zobaczyć na własne oczy.. Ale kazdy jest ci wdzięczny za pomoc.

Peace

@Kargulzgr  poczekaj aż doniczka bedzie lekka albo palec w ziemie i sprawdzasz czy wilgotno. Na twoim miejscu dałbym teraz roślince odpocząć od podlewania 4-5 dni masz spore donice a roślina nie pije tak dużo. A tak poza tym smaku ma racje wystarczy wchodzić w rożne growlogi i znajdziesz odpowiedz.

:elo:

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie każdy się interesuje botanika itd.  Wystarczy naprowadzic kogoś na trop i nic więcej.  Teraz już wiem ocb.  Jak na pierwszy raz nie mam wielu problemów a czytam dużo grow logów i tak jak mówię każdy ma swoje sposoby, różny sprzęt itd.  Dzięki za pomoc już nie pytam. Wrzucę za kilka dni jak wyglądają. Piona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

large.DSC_0911.JPGlarge.DSC_0910.JPGlarge.DSC_0909.JPG

Tak to wygląda. Nie jest ich wiele ale jeden największy "psul" się od początku nawet wcześniej wrzucałem. Raz możliwe ze przelałem więc może coś w tym być. Nawozow nie leje dużo. Co drugie podanie i dawka trochę mniejsza niż zalecana. Mimo wszystko jestem zadowolony jak na amatorke hehe. PzdR

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+