Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W | Purple Bud


Recommended Posts

Witam Panie i Panow. Jest to moj pierwszy raz na powaznie , wczsniej tylko automaty na parapecie hehe. a wiec do rzeczy :

Box 60x60x140 ,lampa marsy hydro 300w, ziemia light mix, wiatrak wyciagowy od kompa z regulacja obrotow bo za mocny, 2 male mieszajace, donice 11l i nawozy biobizz pakiet startowy.

Ogolnie szkraby maja 21 dni wiec wstawie foty z dzis . 1 probuje lst druga nie zeby sprawdzic roznice. wszystko pieknie ladnie ale zaczelo cos sie dziac z listkiem na jednej roslinie tej od lst. large.04f975102a1091d5909d75db7e693d32.jpglarge_df.jpglarge.d56cd95b77548a54edcf52c0f484c80d.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiatam pany.  Dzisiaj stała się katastrofa ehh.  Robiłem lst cienkim drutem.  Dzisiaj delikatnie ruszyłem roślinke żeby odsłonić małe odrosty i ulamal się główny szczyt ehh.  Niestety nie dało się go przyczepić w żaden sposób bo musiałbym urwać kilka dużych liści.  Szybko ogarnąłem ukorzeniacz no ale pewiem szczerze chyba nic nie wyjdzie z tego.  Trudno mniejszy plon będzie jak złamana przeżyje. Druga ma się dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+