Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Pilne mam pytanie mam rozne ledy jeden od hydromars (one sa z przełącznikiem wzrost/kwitnienie) drugie od bestva(jeden przełącznik ) mam problem z tymi drugimi na ebey sprzedający określi ze sa na wzrost i kwitnienie po odparowaniu okazało sie ze jest jeden włącznik czyli bez możliwości wyboru . Gdy włączyłem je przy hydro Mars światło wyglądało inaczej niz te w hydro , pomyślałem ok moj błąd chyba sa tylko na kwitniecie i dzis przy przełączniu hydro Mars znowu widze różnice i nie wiem czy moge je zostawić włączone czy tylko zostawić hydromars . Moj błąd ostatni raz kupie cos tej ceny i firmy z hydromars jestem zadowolony . Powyżej jest zdjecie jak to wyglada . Nie wiem co robić na chwile obecna wyłączyłem te ledy od bestva : miał ktos juz taka sytuacje ???pozdrawiam i dzieki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam 11 dzień fazy kwitnienia . Zaczynam miec problemy z utrzymaniem temp i wigotnoosci :/ na zdjęciach powyżej widać różnice gdzie było dostatecznie dużo światła a gdzie nie , jak pisałem wcześniej zakupiłem złe lampy tzw uniwersalne ale postanowiłem ratować te mniejsze i oddzieliłem je od siebie gdyż bałem sie ze te światło bedzie miało zły wpływ i jesCze sobie zaszkodzę . Mam nadzieje ze dobra decyzja :) szkoda mi tych małych bo widać ze walczą :) temp waha sie od 24-29 a wilgotność 50/60% ale za to na elektronicznym pokazuje nawet 70% :( jeszcze nic nie kwitnie wiec mam czas aby opanować to wilgotność . Wysokość krzaków 70-100cm(najwyższy) a w drugiej cześci 25-42 cm . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+