Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 3x374W | Triple Cheese


Recommended Posts

Powiem Ci że jak na pierwszy raz to żeś się rzucił na głęboką wodę. Hydro jest proste ale nie wybacza błędów. Pierwsze co to światło, na 9m2 powierzchni masz tylko 3 panele, idealnie było by mieć ich 9, minimum wg mnie to 6, ale to też przy Hps, LEDy mają mniejsze kąty rozchodzenia światła, więc sam bym dał 9, po jednej na m2, zwłaszcza mając 40 roślin. Przy 3 efekt będzie słaby. 

Drugie to Hydro,  masz w zestawie truncheon do mierzenia EC i pH meter? To bardzo ważne by mieć te parametry dobre, inaczej będą problemy. Truncheon najlepiej z Bluelab, pH meter z essential jest git i tańszy niż Bluelab. Tanie sprzęty są do dupy,  po czasie pokazują błędne odczyty.  

Pozdro 

P.S. Mam tu ziomka w sklepie hydroponicznym który testuje wszystkie nowe LEDy które trafiają do sklepów i jedyne godne polecenia to Spectrum King ale jedna lampa to koszt ponad £1000, dlatego sam nie łapie się za LEDy, bo porządne są za drogie, a tańsze noo jakoś dają ale dupy nie urywa. 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki wlasnie tez czuje ze za głęboka woda i ogólnie jesli uda mi sie cos uzyskać to bedzie cud :/ sugerowałem sie opisem ledow teoretycznie miało byc nawet z nawiązka a tu tez widze ze cos średnio . PH metr i ec mam tani (takie po 150zl)i tez widze ze lipa.nie posiadam truncheon.( ale juz zamówię ale chyba za późno ) Widzicie czytałem . Ok zmniejszę pole uprawy dzis . Dzieki za rady 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam 5 dni temu zrobiłem pierwszy raz w zyciu trening fim :). Mam nadzieje ze ok ale odrazu mam watpliwości czy jesli uciąłem za mało to zabije moje rośliny a jesli za krótko ale nie az tak jak na topping czy tez bedzie miało to katastrofalny wpływ ?? Robiłem jak na zdjęciu ale z suwmiarka nie mierzyłem :) mam jesCze jedno pytanie za 10 dni przełączę na   12/12 czy moge jesCze zrobić lst? Rośliny maja 20-30 cm triple Cheese . Pozdrawiam 

 
  •  
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+