Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HAWAIIANA Anesia Seeds [Niedokończone]


Killerontheroad

Recommended Posts

Siema Ziomki :joint:

No kask próbowałem 5 razy zjdać, aż w końcu za szóstym razem lekko szedł, nie chaiłem szarpać żeby jej nie uszkodzić :)

Wczoraj

large.wczoraj.jpg.edc13b15a3b4df39561787

Dziś popłudniu

large.dzisiaj.jpg.71b8609c32f5577e6fb3eb

Jak widać na zdjęciu ma się pięknie. Słońce nie zachodzi, ponieważ jeszcze jedna niunia się do końca nie wykluła. Myślę, że jutro zacznie zachodzić słońce na 12h.

 

Pozdrawiam

 

Z fartem Kolego sobie leć :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem Ci zgłębiłem ten temat. 80 90 dni i dojrzałe :D Z tego co piszą to roślinka dopiero po 3 tygodniach najwcześniej dorasta :D w sensie z nastolatki wkracza w kobiecość. Powiem Ci, że trzeba przegrzebać trochę internet, żeby znaleźć coś co Cię zadowoli. 

Dużo w tej metodzie zależy od odmiany, bo w zasadzie z obserwacji wynika, że robiąc 12/12 od początku to rośnie Ci główny szczyt rośliny. I jak sobie pykniesz w doniczke roślinkę która bez treningu robi główny top 20g. To będziesz miał main cole ze 30g, ale powiem Ci jak dojebiesz 3m sative :D to z 80 g Ci urośnie. No przeżyj sobie internet :D przekozak sposób dla mnie na obecną chwilę.

 

12 tygodni flo Hawaiiana dojrzewa. Mam zamiar metrową wychodować. Znaczy no tak czuje że mi metrowa wyrośnie, na wolności napierdala na 3 m i do półtorej kilo z krzuna :D To nie wiem no na 80g w jednym topie licze :D

Jeszcze nie wiem jak te ku**y pomieszcze, bo planowałem jedną, a rosną full sativki :D

 

Pozdro.

 

Z fartem lecisz Ziomek :D

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+