Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HAWAIIANA Anesia Seeds [Niedokończone]


Killerontheroad

Recommended Posts

large.K.jpg.cc9e118d0d4a57570d234fc03bb3

 

female-Seeds Gender: 1 feminized seed
Yield Yield:
700 g/m2 indooors
1200 g/plant outdoors
genetics Genetics: Hawaiian Sativa x Mango Haze
mostly Sativa
flower Flowering-time:
11 weeks indoors
harvest outdoors: end-october
grow-envorinment Indoor/Outdoor
Height Height Indoor: 120-150 cm
Height Outdoor: 250-300 cm
High THC-Level: 25%
aroma-Strain Taste/aroma:
fruit-mix
 

The genetic of our Hawaiiana is based on Hawaiian Sativa and Mango Haze. Hawaiiana is a Sativa dominant strain with a very high THC conten of 25%. She elevates moods and the high is accompanied by energy and creativity. The high offers waves of euphoria that start in the mind and come in the end to a relaxing calm. Hawaiiana is a tropical cannabis sativa which has her roots on the Hawaiian Islands. This marijuana strain has a lemony, exotic and extremely fruity aroma like a fresh fruit cocktail.

____________

Siema

Tak, więc właśnie wystartowałem z kolejną uprawą, nasionko właśnie wskoczyło do basenu i będzie sobie pływać 24h, jeżeli wypuści korzonek w wodzie to pójdzie odrazu do ziemi, a jak będzie potrzebowało więcej czasu trafi na waciki.

Długo się zastanawiałem nad techniką uprawy i postanowiłem zrobić to całkowicie bezstresowo, czyli Main Cola i 12/12 od pierwszego dnia. Docelowa donica ma około 30 litrów ziemi z poprzedniej uprawy. Na początek mikro box i pięciokrotny nadmiar światła w stosunku do 50000 lm na metr kwadratowy, po przesadzeniu do docelowej donicy 16000 lm na zapewne 40x40x150. Nawozy z poprzedniej uprawy.

Zapraszam na widownie :joint:

large.588f379153c97_Pywanie.jpg.f082ad25

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie szkodzi, mam dużo miejsca. Te zielone doniczki, one są 5 litrowe i wszystkie były zarośnięte korzeniami po brzegi. Mam mniejsze donice po 15, 20 litrów, ale są ozdobne, ceramiczne, grube i nie mam jak w nich dziur zrobić, szkoda mi.

Cała ziemia z 6 doniczek z poprzedniego grow jest dla tego planta :D Będzie rósł w tym samym miejscu gdzie poprzednie tylko ścianę wbuduję, żeby jak najlepiej wykorzystać światło, które mam.

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pasjonista napisał:

Jak juz go do ziemi wrzucisz daj mu  pare dni dluzej swiatlo 18/6 czy nawet 24/0 wtedy lepiej wystartuje z kopyta. Ja bym tak po 10 dniach przelaczyl na 12/12 jak juz chcesz main cola robic

Siema :joint:

Powiem Ci, że już w momencie kiedy ściąłem te JackBerry myślałem nad strategią uprawy :D Przegrzebuje całymi dniami internet i w sumie to podjąłem decyzję już i nie chce zmieniać. Producent podaje kwitnienie 11 tygodni, a mówicie, że zawsze kłamią :D więc trzy miechy same flo, a jak dodam wega, do tego jeszcze indukcja to w maju nie zajaram. Inną sprawą jest też, że nie lubie indyjek. Może tak o raz na jakiś czas, ale jak jaram dzień w dzień to się nie da niczego zrobić już o 14 :D więc wole mniej a sati :D 

Właśnie, żeby plant miał dobry start złożyłem mu mikro boxa :D 17cm x 25cm 12 500 lm.  Pomimo wysokiego natężenia światła temperatura utrzymuje się na poziomie 26 stopni.

Nie zależy mi w tej uprawie na ilości, a na jakości. Niech będzie 50g 25% jarania, a będę klaskał uszami ze szczęścia :D

PS: Korci mnie żeby więcej nasion nawrzucać do pływania :trawka:

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+