Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Super Skunk x Bebook Special, Orginal Amnesia, Amnesia Kush, Black Russian


Recommended Posts

Witam, zacznę może od setupu:
Box: 2m x 2m x 2m co daje nam 4m2
Oświetlenie: 2x HPS 600w
Donice: 29x 7L, 6x 10L
Ziemia: Zeszłoroczny Plagron Light Mix z worków które mi zostały.
Wentylacja: 3x Mieszający, wlot pasywny a wyciąg 380m3/h
Nawozy: AN: grow, micro, bloom. Canna: rhizotonic, boost, pk, flores. Plargon: terra grow. GHE ten czerwony na kwitnienie nie pamiętam nazwy :/
Fotoperiod: Do ścinki automatów 24/0 a po kosie 12/12 dla 3 sezonówek
Warunki dzień: 28'C, wilg: 65-70%
Warunki noc: 22-24'C, wilg: 70-80%
Trening: 3 sezonówki fim + delikatne lst, wszystkie automaty delikatne lst
Nasiona: 30x Super Skunk x Bebook Special af fem, Orginal Amnesia, Amnesia Kush, Black Russian

Wszystkie nasiona 24.01.17 (wtorek) zostały wrzucone do kostek wełny i mocno zalane wodą.

Plan? Doprowadzić do końca, na początku wszystko 24/0 a kiedy zetnę af to przełączę 12/12 i poczekam na sezonówki.

Woda ze studni ph 7 dodatkowo trochę dolomitu pójdzie do ziemi, oraz z 2-3 kg do beczki na wodę która jest w pomieszczeniu z roślinami. Ma ona 150L.

Podlewane będą 3 razy w tyg. zaczynając od 500ml kończąc na 2000ml.

Z góry dodam, że jest to mój pierwszy InDoor w życiu, kilka lat się biegało po polach ale jak to mówią człowiek jest już za stary na takie rzeczy icon_smile.gif

 

large.IMG_20170126_120422.jpg.8f6f52367b

 

large.IMG_20170125_195522.jpg.2b9fc92349

 

medium.IMG_20170125_195513.jpg.53014be66

 

large.IMG_20170125_195508.jpg.88b9daf7ca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdecydowania za mało światła jak na ta powierzchnię lub szyny by lampy się przesówały automatycznie. Jak świecić tym automatom to pomyśl lepiej nad 20/4 lub 18/6.Te sezony to tak się rozrosną przez ten czas afy to minimum 70 dni uprawy.I do tego jak pisze @Pasjonata wyciag słabiutki widać wielkie braki w podstawach uprawy indoor.Co ta ziemia taka uklepana?Mimo tych błędów to życzę sukcesu i farta!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyciąg jak i moc lamp jak dla mnie jest okey bo wcześniej było już na tym samym secie kilka upraw przy których tylko pomagałem a teraz czas na mnie. Musi być 24/0 ponieważ za zimno będzie bez lamp, mimo że nawet podczas dnia 2kw farelka grzeje. Ziemia uklepana bo sucha na wiór, dzień przed przesadzeniem zleję ją mocno. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. 

Siadam i z zaciekawieniem będe spozierał?? bo jestem bardzo ciekaw jak ten odłyśnik pokryje całą powierzchnie.

Original Amnesia i Amnesia Kush na wegu do ścinki automatów lol niepotrafie sobie tego wyobrazić bo znam obie panie i z takim wegiem to... to musze to zobaczyć w ramach nauki.:trawka:

Z fartem i w zdrowiu do mety .

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, na chwilę obecną 16 roślin już pokazało listki po wyjściu z kostek, pozostałe póki co jeszcze nie na powierzchni ale widać że mało co im brakuje żeby się wydostać (0,5-0,3 cm do wyjścia). Długo to trwa bo na początku nie były moczone w wodzie tylko bezpośrednio do kostek, a na dodatek włożone były na około 2cm co dodatkowo spowalnia. Myślę że do soboty/niedzieli wyjdą już wszystkie, a wręcz jestem tego pewien i w tedy też zacznę już przesadzać największe do docelowych. Zdjęcie z przed 3 dni.

 

large.IMG_20170201_181810.jpg.68d9a57ead

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+