Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

Dziekuje za odp. Tak, obrazek znam, tylko nie bylem pewien, ze aż tak na maksa jedziemy z tematem. Ok działam.

pytanie jeszcze mam takie: po takim położeniu rośliny cześć liści będzie dotykać ziemi. Czy to Ok?

i jeszcze jedno: jak rozumiem cel jest taki zeby szczyt nie był najwyższym punktem rośliny - tak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nr 1 LST

w tym momencie łodyga jest dokładnie rownolegle do podłoża Dzieki czemu jeden z niższych kwiatów jest teraz najwyższym punktem (poza liśćmi).

co o tym sądzicie? Dzieki temu ze mam dwa źródła światła w tym momencie swieci na nia dokładnie w dotychczas najwyższy punkt i dokładnie od góry :)

jak zaopiniujecie (a myśle ze jest git) to biere sie za nr 2 :)large.IMG_3624.JPGlarge.IMG_3625.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

nr 1 24 dzień / 4 flow. LST. Przygięta na wieczor rano juz poszła w górę, tak wyglada po 24h od LST. Mikrusek ale jest Ok. Dzisiaj dostała 1/4 dawki Biohumusa i 1/3 dawki florovit

large.IMG_3657.JPG

Ps zobaczcie jak po lewej stronie od sznurka poszedł kwiat w górę, którego na poprednim zdjęciu nie było... w 24h :)

nr 20 dzień / 1 flow.

delikatne włoski przy głównym trzonie. Zdecydowanie silna i większa od 1.

dostala dawkę jw czyli 500ml.

planuje delikatnie podwiązać niektóre liście by odsłonić kwiaty

large.IMG_3658.JPG

A tak wyglądają w duet'cię :)

large.IMG_3659.JPG

I jak??:)

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+