Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

Up & Szok

dzien 21 i 17

szok.... tej nocy po ra pierwszy wyłączyłem światło w nocy na 8h. Rano sie budzę, otwieram mój karmnik a tu cos takiego: nr.2 jak na sterydach pojechał do przodu. I zastanawiam sie czemu?

- dlatego, ze w nieumiejętny sposób wykielkowal to ziarno, ratując od zabicia??

- dlatego ze ziemia jest nowa a w nr 1 jest tez nowa ale cześć z innego worka była lekko przesuszona??

- dlatego ze jest...młodsza o 4 dni??

- czy dlatego, ze w stanie wege doświadczyła pierwszej nocy (pięknie brzmi ;)

- czy może dlatego ze takie ma geny i żadna z powyższych odp nie jest poprawna 

dostawaly to samo jedzenie i ta sama wode i w tej samej ilości. Różnią sie czasem wyklucia i lekko ziemia (ziemia mniejszej jakby szybciej wysycha)

sami oceńcie bo dla mnie taki skok jest na maksa uderzający w oczy. Jeszcze 8-10h temu tak nie wyglądała...

razem

large.IMG_3602.JPG

Nr 1 - mniejszy, juz kwitnący 

large.IMG_3603.JPG

Nr 2 młodszy i zaskakujący 

large.IMG_3604.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LST - mówiony o tej kwitnącej nr1 czy o większej jeszcze na wege nr 2? Czy o obu?

foty

large.IMG_3603.JPGlarge.IMG_3618.JPG

ile na flow? Nie wiem ;) niby ta wersja dochodzi w około 7 tyg ale pewnie na flow z 30 dni będzie. Mam lupę będziemy badać.

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas

dzieki za odp. To powiedz mi jeszcze jak zrobic to LST? Chodzi tylko o to by liście tak odchylić by był dostęp światła czy wręcz cała roślinę nagjąć? Czytałem na forum o LST i co człowiek to opinia.

patrze na te planty i jedyne co moge zrobic to próbować duże liście trochę naginać do dołu. Ale jak nagle to jedno odsłoni inne przesłoni ... 

Proszę Cię/Was o bardziej precyzyjne wskazówki. Jak mam zrobic byle co to za pewne lepiej zostawić tak jak jest...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak @Pandafriend friend mowi, przesusz rosline. Do brzegow doniczki powkrecaj wkrety, do ktorych bedziesz wiazal sznurek. Musisz nagiac glowny szczyt w dol by odslonic reszte szczytow. Po LST boczne szczyty sie rozrastaja bo sa odsloniete  co moze doprowadzic do tego ze boczne szczyty beda tak duze jak glowny szczyt.

Guuuglujesz Low Stress Training i masz tam miedzy innymi taki obrazek:

2mm7f9u.jpg

Ten obrazek pokazuje schemat LST, jak masz duzi miejsca duze doswiadcznie i duza donice to mozna zrobic cos takiego co jest na obrazku wyzej pokazane :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+