Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Minął pierwszy tydzień flo.. Czas na oberwanie liści i trening na siatce..  

Przed.. 

large.DSC_0307.JPG

I po..

large.DSC_0308.JPG

Myślę że już za bardzo nie będę ich trenował bo już za bardzo nie ma miejsca, więc będę tylko obrywal liście do 5 tyg, a potem założę drugą siatkę, by to przytrzymać.. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, joka.menas napisał:

Pewnie tez duzo roslin przerobiles zanim znalazles taka, ktora wytrzyma taki stres.

Chcialbym przeprowadzic kiedys taka uprawe, by sprawdzic samego siebie.

Props za wytrwalosc i wielka pracowitosc przy takich treningach! Powodzewnia Zycze Chopie!!

Powiem Ci tak, przerobiłem dość sporo odmian i zawsze wszystkie trenowalem na max i zawsze im coś było, ale wtedy też robiłem w ziemi i podlewalem raz na jakiś czas. Później przerzucilem się na Coco, podlewalem jak w ziemi kiedy wysychalo, rośliny trenowalem na max i też były problemy. Se myślę gdzie te zajebiste rezultaty w Coco o których wszyscy w sklepie mówią, ale nikt nie mówił o tym jak to cholerstwo powinno się podlewać, jak to odkryłem to wszystko się zmieniło. Nie wiem czy to też zaleta odżywek ale podlewanie zalatwilo sprawę. To już 3 odmiana w tym systemie każdy daje rade. Jak się uczyłem tego systemu miałem Big Buddha Cheese, robiłem średnio po 650g z 6 roślin pod 600w na 1,2m2, potem była Amnesia tu było średnio z 6 roślin było 750g, teraz chemdwag ale tylko 4 rośliny dał 979g. Więc polecam Chemdwag z Humboldt Seed Organisation naprawdę Mega roślina z dużym potencjałem, a jak pięknie pachnie..  Hmmm...  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+