Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

@Scooby-Doo ja tego nie widzę co ty zaniedbane są za częste przeschnięcia odbijają się na poborze micro składników jakbym wiedział że tak będzie z czasem ujowo to bym w ziemię załadował i był spokojny do finiszu.A nie mam nawet czasu by zmajstrować jakis system nawadniający czas pomyslec nad autopotem i sadzić jedną sztuke pod trening i tyle ale zawsze to dla mnie za mało smaków.Pozdro Ziom!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szypki updejt :)Wczoraj była kontrola ec i ph,wyniki to ph 6.1 ec 1,7. Temperatura noc 20, dzień 25.Wilgotność noc 50%,dzień 35%.Dziś dostaną zupę w składzie Micro 3ml+Bloom 3ml+BigBud 1ml+Bud Candy 2ml wszystko na litr wody ogólnie do podlewania przygotowuję 4litry.Jutro sucho będa miały ale dostaną oprysk z Wetty organic.No to co?chyba fotki :)

Joitowy dzień 21 kwitnienie 9

large_jd66.JPGlarge_jd67.JPG

Biohazardowy auto dzień 30 kwiatki od 16 dni

large.som66.JPGlarge.som67.JPGlarge.som68.JPGlarge.som69.JPG

Anesia BB#3 dzień 30 flo 9

large_bb67.JPGlarge_bb66.JPG

Devilowe nasienie dzień 30 w kwitnienu od 9 dni musał ten trójgłowy smok miec przygiete szyje ;)

large.ssd66.JPG

a tu sutuacja po 4 godzinkach w chałupie owych roslin

large_ss67.JPG

no to bywajcie do kolejnych wiadomości PA!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie! Czas leci rośliny rosną,kwiaty się budują :) dziś podlane Micro3ml+Grow1ml+Bloom4ml+Candy2ml+BigBud2ml na litr wody,ph pożywki 6,0.nie ma co się rospisywać czas na fotki.

Auto z Biohazardu dzień36 flo21

large_sg38.JPGlarge_sg37.JPGlarge_sg36.JPGlarge_sg35.JPGlarge_sg34.JPG

Auto Chronic ryder dzień27 flo 15

large_jd34.JPGlarge_jd35.JPGlarge_jd36.JPG

Bruce Baner#3 dzień36 flo 15

large_bb34.JPGlarge_bb33.JPGlarge_bb35.JPG

Strawberry Sour Diesel dzień 36 flo 15

large.ssd33.JPGlarge.ssd34.JPGlarge.ssd35.JPGlarge.ssd36.JPG

A tu klony pobrane dla kolegi z NL z Bruca :)

large_bb36.JPG

Do kolejnego!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+