Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Siema!Czas pokazać co tam się pozmieniało u kolezanek :) W moją krótką nieobecność lekko się pozmianiało bo kita podała zaspana podwójną dawką iguany Bloom plus Bloom ph perfect i dodatki.Teraz drugi dzień na samej wodzie miejmy nadzieje że bedzie spox ;) co tu mazać czas na foty :)


Jont Doctors Chronic Ryder Auto dzień 13 pierwszy flo



large_h1.JPGlarge_h2.JPG


Biohazard Seeds Auto Somachigun dzień 22 flo8 trzeba było mu lekko szyję przygiąć ;)


large_h4.JPGlarge_h3.JPG


Anesia Seeds Company Bruce Banner #3 22 dzień pierwszy flo, straszny śmierdziel :)


large_h5.JPGlarge_h6.JPG


No i Strawberry Sour Diesel od Devils Harwest dzień 22 i pierwszy flo ten za to narazie nic nie pachnie :)


large_h7.JPGlarge_h8.JPG


Razem w domku



large_h9.JPG


Do kolejnego!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie koledzy i koleżanki :) Co tu mam pisać?Rośliny wyszły na prostą tak mi się wydaje choć są zaniedbywane z powodu braku czasu.Nie mam czasu zbytnio a to uprawa w kokosie i trzeba częściej podlewać by utrzymać wilgotność medium.Podlewane pożywką w skład której wchodzą IguanaMicro2ml, Bloom 3ml,Nirvana 2ml,Bud Candy 2ml oczywiście na litr.No to czas na fotki.

Bruce Banner 27 dzień 6 flo

large_bb11.JPGlarge_bb12.JPGlarge_bb13.JPG

Strawberry Sour Diesel dzień27 6 flo

large.ssd11.JPGlarge.ssd12.JPG

Auto Somachigun dzień27 flo13

large_sm11.JPGlarge_sm12.JPGlarge_sm13.JPGlarge_sm14.JPG

Chronic Ryder Auto dzień18 flo6

large_dj11.JPGlarge_dj12.JPG

No i w domowych kiereszach :)

large.ind11.JPG

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 - wzorowo , po prostu wzorowo :) Przyjemnie się ogląda Twoje poczynania z dziewczynkami - jest na czym oko zawiesić. A co do panienek , to świetnie idą - zdrowizna i pięknie się rozwijają. :excellent: Czekam z niecierpliwością jak flo da ostro o sobie znać , wtedy dopiero będzie kino ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+