Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Pasjonista dzięki, szczerze jestem bardzo zadowolony z tego UFO.

@joka.menas rośnie rośnie tylko jakichś minerałów jej chyba brakuje bo pobiera z dolnych liści  (tak mi sie wydaje).

co do tego liścia co wstawiałem wczesniej muszka mi go zniszczyła gryząc go . przedwczoraj zrobiłem oprysk emulparem i żadna juz nie lata. 

:elo:

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W poczatkowych fazach kwitnienia nie jest to problem, zaczyna sie w czasie budowania budsow (tak to sie nazywa?) i ich puchniecia. A co do zmiejszenia wilg. to grznianie, wiatraczki, wyciagacze wilgoci np. taki do samochodow itp, z 1 roslina nie powinienes miec problemomw z utrzymaniem wilgotnosci wiec ja przy 4 korzystam jeszcze z elektrycznego osuszacza powietrza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas tylko jest problem bo zrobil mi sie biały nalot  na liściu, jak wacikiem ściagnałem ten nalot liść był zżółkniety w tym miejscu wiec uciąłem go(wiem, żę w automatach nie powinno się tego robic ale wolalem wyeliminować ryzyko zwłaszcza, że mnie nie bedzię teraz przez kilka dni w domu) i zrobiłem oprysk targetem na pleśń żeby sie nie rozprzestczenila. 

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pandafriend gdzie jest polecane pryskać raz na tydzień ja nie robie zadnych oprysków no chyba ze z nawozem lub stymulatorem jakimś o to przez cała uprawę ze dwa trzy razy.Wystarczy że utrzymujesz odpowiednia wilgotność powietrza na wegu i po sprawie nie trzeba pryskać.Masz mały boksik i prosisz się o grzyba od samego poczatku uprawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+