Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomoc Kalashnikowa


Gość Daro7288

Recommended Posts

Teraz, Killerontheroad napisał:

Weż podlej tym Big Budem i za tydzień flasha :D ja bym miodem jeszcze miedzyczasie podlał tuż przed ścięciem, ale trochę po flashu :D i szybciej będzie dobrze smakować po ścięciu

jutro podleję Big Budem bo 4 dni temu lałem słabszą dawką... A z tym miodem to jak wytłumacz mi to w skrócie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Killerontheroad napisał:

jak chce żeby była beka a nie fotelówa to niech tnie :D

Liście mu już żółkną :excellent:

wolę fotelówkę, lepiej działa na umysł... A lubię się porozglądać dookoła siebie jak się upalę - więc fotelówka... :indiana::D

 

 

2 godziny temu, Killerontheroad napisał:

Musi być naturalny, żeby go pszczoły robiły w ulu gdzieś obok lasu :D

O kuźwa, to ze sklepu kupię... Bo nie chce mi się bawić w misia, ale teraz by musiał polarnego bo zima... i jak dalej z tym, w wodzie rozmieszać jakąś ilość czy jak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Killerontheroad napisał:

ja zrobiłem i teraz też 3 łyżki miodu na roślinę 12h w nocy przed ścięciem :D:hemp_cook:

a ja wyczytałem gdzieś że można też wodę z cukrem...?? To też zamiast miodu czy jak...?? A te 3 łyżki bez pośrednio miodem na ziemię....??

 

A i jak z ciemnią... Bo gdzieś czytałem i nie zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, bart85 napisał:

nie rob zadnej ciemni, po flushu ziemia musi przeschnac dobrze i wtedy mozna w drwala sie pobawic :)

Aha, no no... No dobra niech będzie... Bez ciemni... :D

 

1 godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

@Daro , poczytaj troszkę o trichomach. Mleko przewaga THC , bursztyn rozkład THC w CBN. 

właśnie czytam od kilku minut...

 

No jo, ale bubsy i tak pewnie mi nie spuchną już co...?? Bo za dużo tego nie ma:Facepalm:

 

dałem link, jest to odpowiednia wiedza do przygotowania się do ścinki...??

 

kupię sobie mikroskop albo lupę z przybliżeniem x50 i zetnę dopiero wtedy jak będą bursztynowo-mleczne trichomy... :indiana:

 

1 godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

@Daro , poczytaj troszkę o trichomach. Mleko przewaga THC , bursztyn rozkład THC w CBN. 

robiłem zdjęcie trichomów z aparatem 12 mpx i potem dołożyłem lupę co przybliżenie ma do x5 i widziałem że niektóre główki są brązowe... Co robić...??? Ale jest jeszcze dużo mlecznych, większość mlecznych... Czyli co, tydzień jeszcze i ścinka...??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+