Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | White Russian


Recommended Posts

@Drwal - nie przesadzajcie Panowie - żadna perfekcja , porostu tak jakoś wychodzi , można powiedzieć jak na te warunki całkiem zgrabnie :)

Ale Dzięki Bardzo za miłe słowa - to budujące :) Swoją drogą też jestem ciekawy czy coś będę musiał z nią robić , jak na razie jest bardzo zbita i ma całkiem sporo odrostów. Chciałbym tym razem obyć się bez wiązania czy łamania , ponieważ ostatnie uprawy - za wyjątkiem Serka i Czarnej Mamby ;) - musiałem kombinować. Jak na razie mam zamiar puścić ją wolno , no ale czas pokaże jak to wyjdzie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 - Dzięki za dobre słowo :) A propos zadowolenia , to powiem Ci , że tu nawet nie chodzi o to czy jestem zadowolony , porostu moja opinia jest taka , że im mniej ingerujemy w naturalny cykl życia rośliny tym lepiej ;) Ale jeśli nie będę miał wyjścia , to zrobię jakiś trening typu LST lub Supercropping :) Panna jest sama w boxie , więc niech rośnie ile natura/szafka dała ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+