holenderskiskun.pl growbox.pl
Scooby-Doo

LED90W White Russian @ Bulk

110 posts in this topic

@ Scoob Ładna zdrowiutka panienka.
@Pasionata widzisz nie trzeba reklamować dobrych nawozów bo sie same reklamują ;)

@SmakMaroca999 - Dzięki ziooom :D No jest różnica , te nawozy biją ...no może nie na głowę , ale kładą na macie PLAGRON.

Advanced Nutrients Rulllezzz :headbang:

Pzdr

Czas na up :) Dzisiaj mija 40 dzień życia panienki i jak na razie idzie bezproblemowo. Nawozy - jak pisałem wcześniej , dostaje raz w tygodniu.

Temp. w dzień ok. 27st. w nocy 22st. wilgotności w tym grow nie mierzę. Co tu dużo pisać ? ;) ...nudy.

Dzień 40

large.IMG_20170119_074956.jpg.4149a5b6fclarge.IMG_20170119_075046.jpg.e042fa1915large.IMG_20170119_075110.jpg.868a933448large.IMG_20170119_075142.jpg.dbdd1e0d99large.IMG_20170119_075009.jpg.045799584flarge.IMG_20170119_075158.jpg.45dba9338b

Zaczyna się wypęłniać-piknie panie!

Tak zachwalacie te AN  że chyba nic tylko spróbować pozostaje już się troche do nich przymierzam ale chyba kopa w dupsko potrzebuje dla zachęty.

Jeszcze raz miodzio plant!

Pozdro😎

Piękne drzewko:big-joint: widać ze będzie grubo i juz pojawia się żywica. Rzeźba juz zrobiona pozostaje tylko masa:elo:

Ładne krzaczysko. Jak tam ten zestaw AN. Korzystasz z niego w całości? Lejesz według tabeli czy jak?

Siema . Czyi sie wydaje bo nie widac ale boczne odrosty tak jak i glowny sa i beda pokryte cale w topach ze nie bedzie widac łodygi. No tak z dwa tygodnie i koksy pokaza swoje "Ja" . Pozdro

@Plantator - no polecam , polecam - chociaż z tego co się orientuję Twoje Aptus'y dają radę z palcem w du..ie :D Dzięki ziomuś :zajebiscie:

@Toksyna - Dzięki Wielkie :D no niech idzie w masę - dokładnie , niech pokaże na co ją stać ;)

@Dzielnicowy - również Dzięki za miłe słowa :) Leję według kalkulatora na stronie AN - leję tak jak jest napisane - albo , tak jak ja to rozumuję - raz w tygodniu dawki podane przez kalkulator ;)

@Pasjonista - no też mi się wydaje , że boczne będą całkiem ładne i oby były "wypełnione" jak główny - nie miał bym nic na przeciwko ;) Dzięki za dobre słowa :)

Pzdr 

@Scoob masz tylko podstawę z AN czy jakieś bosty lub witaminki też?Bo juz by sie przydało lac jakiś B-52, Nirvanę a najlepiej Big Bud plus Candy Bud.

@SmakMaroca999 - mam cały pakiecik ;) Grow + Bloom + Micro i dodatki VooDooJuice + BigBud + B52 + OverDrive ;) Wszystko lane według. kalkulatora , więc loozik - Nirvana' y i BudCand' y nie posiadam - wystarczy co jest ;)