Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

Zapycha sie zapycha, sa rozne nawozy, bodajze organiczne sa bardziej ryzykowne od mineralnych, najprostszym sposobem jest wymieszac troche nawozu z woda np w kieliszku, jesli po 24h jest to jednolita substancja bedzie ok, natomiast jesli nawoz "osiadl" na dnie lub na gorze to wtedy moze zapchac system, dodatkowo na rynku jest wiele "oczyszczaczy" jak np drip clean od house and garden.

 

Plantator jak zwykle pelna profeska :piwo:

 

Z fartem do mety :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Emes :elo:,

Tak jak piszesz zapycha się,  zapycha się i to jest normalne tylko  ponoć bo mi nigdy się nie zapchało może dlatego że używam system clean od Aptusa jak już wyżej wspomniałem.  Ja używam składników które są organo-mineral a więc mix  i jest ok może przez ten system clean B)..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapraszam na szybkiego up-a. Maleństwa po topingu jaki im zapodałem to troszke szoku dostały i się można powiedzieć cały tydzień zbierały. Z tego co zauważyłem to z 2-3 dni za wcześnie wykonałem  cięcie albo wielce nieprofesjonalnie może nawet jedno i drugieDostały dzisiaj  regulator 2ml/10l,ec 1.0,startbooster 2ml/10l,ph6.2.

Dzień według kalendarza jest  20.

Kilka fociszy.

large.20161203_183550.jpglarge.20161203_183538.jpglarge.20161203_183522.jpglarge.20161203_183517.jpglarge.20161203_183506.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Troszke podszedłem do tego jak pies do jeża ,,nie od tej strony co trzeba,,:D tzn. bardzo szybko ,niestarannie, dużymi nożycami ale idealnych cięć trningów growów mam dosyć to niczego nowego nie uczy czas na wygibasy w namiocie i dlatego poszło 16 z topingiem(pewnie trafią się też zFIMowane:laugh:) a nie 20  bez cięcia. Czas pokaże będziemy reagować na bieżąco na to co tu wyrośnie.

Pozdro:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, Drwal napisał:

No to obudził się lew uśpiony idealnymi projektami :D Jak Planta zaczyna kombinować to możemy być pewni, że będzie się działo :puff: Osobiście zacieram ręce i czekam co z tego wyjdzie :) 

Oby nie za dużo tych wygibasów naraz:D a i tak pewnie będzie się działo.

11 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

No to nic tylko czekać na las szczytów ;) Powodzenia do mety!

Powinno być ich 32  zamiast normalnie 20 więc będzie las oby nie za gęst bo jest spora różnica w ilości szczytów teraz a wcześniej.

9 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

:malina:

Dzięki panowie:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+