Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


Recommended Posts

Nasiona: White Widow i Masszar (monster mass X mazar X big bud auto)
Oświetlenie: CFL 150 w 10 000 lm zimna na weg ciepla na flo
Fotoperiod: 18/6
Box: 50x50x100
Podłoże: Canna Terra
Donice: 5L
Nawozy: 
Wentylacja: wylot z komputerowego a na weg kanalowy z filtrem 
Dodatkowe info:  
-temp 26-29*C (zalezy od ciepla na zewnatrz) w nocy 22*C, wilgotnosc 40-60 % w nocy 80%
-2 wiatraki wiejaca na zarowke
-11/11/2016  zdjalem im czapeczki wiec dzisiaj maja 5 dzien
-pH wody sklepA-7,2pH. sklepB-chyba bylo 6,5pH. kranowa-6,8pH ale do spryskania lisci musialem prepuscic przez pojemnik zmiekczajacy wode bo zostawiala biale naloty z kamienia na lisciach a po oczyszczeniu 6,2pH 
Auto
IMAG0320.jpg
WW
IMAG0321.jpg
Z tego co wiem to zawalilem z ukorzeniaczem zanim przyjdzie to roslinki beda mialy 2 tyg to nie kupuje, bede pamietal nastepnym razem. Co do nawozow to na canna terra chyba nie stosuje sie przez ok 4 tyg, co za tym idzie to chyba trzeba badzie kupic nawozy dopiero na flo (poprawcie mnie jak sie myle).
Czasami w cieple dni temp dochodzi do 30*C ale to chyba nie duzy problem gdy raz na jakis czas tak bedzie?
Co do spryskiwania nie wiem jak czesto? Wychodze z zalozenia jak tylko woda na lisiach wyschnie to pryskam (jak jestem w domu) dobrze czy zle?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj,

jaka jest realna moc CFLki ? Bo lumeny się nie zgadzają ;)  Co do ukorzeniacza - podaje się go do 3-go tyg. flo więc jeszcze masz czas. Ewentualnie zamiast ukorzeniacza - dopóki nie przyjdzie - stosuj Biohumus firmy EkoDarPol - 100% organiczny , bez mineralnych dodatków. Odmiany AF ? czy sezonówki ? I jaki breeder ? Temp. na razie nie jest problemem dopóki u3masz wilgotność na poziomie 70% lub powyżej. Nie spryskuj ciągle listków , ewentualnie raz na kilka dni po zgaszeniu lampy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przy mocy CFL spalilem 1 zero sorki (10 000lm), chyba AF, bo pamietam ze pozniej przeczytlem ze im nie mozna robic LST ( a co gdyby tylko lekko odchylac liscie i galazki zeby sie troche poszezyla w inne szczyty?) nie wiem co to "breeder". co do spryskiwanie- przyjalem do wiadomosci (caly czas sie ucze)!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc tak , breeder to producent pestek-nasion. LST jak najbardziej możesz zastosować na odmianach automatycznych. Jest to trening nisko stresujący i często ładnie się sprawdza na automatach  - tym bardziej mając ograniczoną wysokość boxa :)

Wszystko ładnie wygląda jak na początek , pilnuj wilgotności i nie obcinaj przypadkiem liści a będzie OK :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 dni, 2 razy juz pozadnie podlane (poki co sama woda) tempa srednia 27, w nocy 23, wilgostnosc 55% w nocy 89% (nie za duzo?), od kilku dni proby walki z LST, nie sadzilem ze bedzie az tak trudno i czasochlonnie (mam tylko nadzieje ze nie jestem jedyny ktory mial problemy przy poczatkach.

Auto

IMAG0323.thumb.jpg.9071422139e8f72176d9e1354102f935.jpg

WW

IMAG0324.thumb.jpg.734c01b9eacd4e440365e6e22c81410e.jpg

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+