Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

O 11/23/2016 o 19:47, Miś napisał:

18/6 też będzie ok. Ten JH 2 miechy ma?? 

W sumie powiem Ci, że przekonałem się do nocy :D tak myślę np. 22/2 ? W ogóle zrobiłem lst przed nocą, a patrze potem te łodygi bez światła podniosły się w jego strone :D ? Kiedy on będzie klepał, tak mi się jarać chce :( Zciąłbym go, chciałbym już :D

 

 

 

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szkoda, że nikt się nie odzywa palacz.gif no, ale przynajmniej zioło rośnie icon_queen.gif

Powiem Ci, że mam mały problem z największym krzaczkiem, nie dość, że mega długo rośnie to coś mu jest i nie wiem co. Zastanawiam się czy to może być przenawożenie ? Czy może jakieś niedobory.

Liście, które najgorzej wyglądały, ściąłem je przed chwilą..

large.1.jpg.88649b01d3e7ce424f02988a2911

 

Krzaczek, Kolego wiesz co mu zrobiłem ??

large.2.jpg.b310b16cad6c1f38978721e884ab

large.5.jpg.e0f7e612a6305469c1c5fa7924e1

large.6.jpg.7e7f1161c3a18555be13ac652efb

icon_profileleft.gif

 

Think Diffrent pierwszy po lewej

large.3.jpg.8f5166f024eeede2eadab0d7a45b

JackBerry

large.4.jpg.3c813cf956e11f7849c9cd163860

Przesadziłem z ukorzeniaczem i dlatego 4 ( zielone doniczki ) z 6 maluchów są troszke opóźnione, ale dochodzą już do siebie chyba ? Dziś podlałem wszystko czystą wodą.

Ziomek daj mi jakieś rady icon_biggrin.gif

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam Biohumusa, Agrecol żel taki i ukorzeniacz. Mogłem przesadzić z tym żelem bo podlewałem bez przerw i jeszcze mu czasami biohumusa dawałem :D ale w ramach rozsądku i teraz to się zmartwiłem, bo wyglądał naprawdę dobrze. Nie mam ph metru, ale widziałem, że nie jest drogi :) A nad liśćmi zastanawiałem się własnie czy je zostawić, ale nie mogłem na nie patrzeć :D

Zajrzałem do boxa i po podlaniu czystą wodą wszystkim pannom zrobiło się lepiej. Tak teraz sobie myślę, że może za sucho trochę było i za dużo nawozu. Zobaczymy co się będzie działo .

 

Pozdro. :joint:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak to kiedys ktos napisal, poczatkujacy zawsze przesadzaja z nawozami, ja sie tego posluchalem ale  mimo wszystko bardzo duzy stres wywarlem na roslinach wiec tez sie troche boje o herme, z tego co widze rosliny lepiej sobie radza z niedoborem a pozniej podlaniem nawozem niz z przenawozeniem ale to tylko moje obserwacje z innych growlogow (moze mnie ktos poprawic, nie mam zalu :D)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To, że coś robisz pierwszy raz nie oznacza wcale, że musisz to zrobić źle. Najważniejsza jest wiedza wtedy doświadczenia są łatwiejsze :D albo poprostu mniej kosztowne. Człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach, a lepiej jest na cudzych. To co mogę powiedzieć planującym swoje pierwsze zioło automatyczne :D  to zasadź więcej niż jedno, ale najpierw czytaj, przeglądaj i odłóż siano żeby nie robić amatorki homemade, bo jak mieszkasz w PL, w razie w nie warto tracić siana i czasu za nic wartościowego.

Dzisiaj przesadziłem :D 2 krzaki z pomarańczowych doniczek do zielonych jak reszta. Powiem Ci, że korzenie byłu naprawdę imponujące, byłem w szoku. Generalnie jestem bardzo zadwolony właśnie z tych dwóch JackBerry bo progress jest idealny :D W ogóle jak to sadziłem myślałem, że genetykę mają w przewadze sativową po Jacku, ale mają takie szerokie liście, trochę mi szkoda, ale jest Think Diffrent :)

Dostanę jakiś przelew to się doposaże, jak k%#wy mnie nie złapią to i może coś ogromniejszego zorganizuje:blant: w przyszłym roku. 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja teza juz duzo popelnilem bledow z moimi plantami, tak wiec tez z kazdym tyg doswiadczenie rosnie, kilka niby banalnych rzeczy, czynnosci czy obserwaci zaskoczyly mnie i sie dziwilem sam sobie jak moglem na to nie wpasc, sam sie smialem z siebie.

1 godzinę temu, Killerontheroad napisał:

Dostanę jakiś przelew to się doposaże, jak k%#wy mnie nie złapią to i może coś ogromniejszego zorganizuje:blant: w przyszłym roku. 

Czymam kciuki, czymam. Z Farcioszkiem Chopie !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+