Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokladnie... nikt od poczatku nie jest masterem i kazdy z nas od czegos zaczynal. 

Moj Jacek to juz ktoras moja uprawa z rzedu i nadal sie ucze, nigdy nie ma takiego samego schematu dzialania bo kazda roslina (odmiana) jest inna o zawsze cos sie zmienia czy to w podlewaniu czy ilosci podawanych nawozow. Nawet jak wezmiesz dwa razy z rzedu ta sama odmiane to gwarantuje Ci ze przy kazdej z nich bedziesz musial dzialac w inny sposob. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Grunt to kupować nasiona a nie sztuki :D Chce powiedzieć, że drugie Jackberry wystawiło listki na świat, zaczynam być zadowolony zwłaszcza, że tak się obawiałem o to kiełkowanie, dałem połowę nasion dzień później do ziemi, żeby zwiększyć szansę na planty :D Tylko jedno nasiono nie wypuściło kła, żeby z fartem reszta wzeszła :big-joint: Obawiałem się też o ukorzeniacz, bo dawkowałem no oko  :D , ale jest ok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.Napisales, ze auto dochodza w 55 dni a nizej wkleiles 60-70 dni podaje producent :) zawsze jest obsuwa i wychodzi na to ze czas w auto to nie jest dobry argument :D.Jack Berry brzmi ciekawie jak wszystko z berry :)                                                Zapowiada sie ciekawie, trzymam kciuki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Uważajcie na tego łebka taką ładną wiadomość mi przesłał:

 

"pierdol się człeniu"

 

Nie dosyć że robi SPAM to tak odpowiada na prośby o jego nie robienie. 

Pozdrawiam cię misiaczku :laugh:

Co za typ... Buractwo pełną gębą... Lepiej skup się na uprawie, bo jak na razie słabo Ci to idzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema,

Kwiatek ruszył do przodu, dziś nagiąłem mu szczyt, żeby światło lepiej docierało do reszty odgałęzień. Dostaje też nawóz, przed wczoraj 4 nakrętki biohumusa, wczoraj 2 spore krople żelu. Włoski jeszcze się nie pojawiły.

JackBerry właśnie producent podaje 55 dni :) , zobaczymy, wybrałem automaty, żeby było szybciej..

image.jpg

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+