Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 6x23W | Jack Herer


Recommended Posts

Siema :big-joint:

Rośliny:
Jack Herer AF od HempBrothers

Box:
50x80x150cm / 0,4 m2
Temp. średnio 25C
Wilgotność ?

Oświetlenie:
24 światła / 0 nocy
Świetlówki 9600 lm ( 6 x 23W Osram )

Wentylacja:
2x wiatrak komputerowy (wydajny)

Nawozy:
Agrecol żel i Biohumus

Podłoże:
Gleba uniwersalna ph6, 8L w donicy

Trening:
LST
 

Krzak ma 60 dni od pęknięcia nasionka, przeżył przelewanie i przenawożenie. Ogarnąłem i żyje, wygląda naprawdę zdrowo, zaczął pachnieć, kiedy zakwitnie ?

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JW. Nic dodać nic ująć :) Automat też człowiek i trochę odpoczynku się przyda ;) Szukaj nowej pestki bo nawet jeśli zakwitnie to po tylu błędach nie ma co liczyć na plon który wyjdzie na więcej niż dwa lolki. Szkoda prądu w tej sytuacji. Automaty nie wybaczają błędów , tym bardziej na początku uprawy. Sezon to lepsza roślina do nauki :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Drwal wiem, że jest mały bo go przelewałem i zastanawiałem się czemu nie rośnie, potem go spaliłem nawożeniem, za duże dawki, a teraz po przesadzeniu w większą donice, odpowiednim podlewaniu i nawożeniu tchnęło w niego nowe życie. Ciekaw jestem czy pojawią się w końcu włoski. Lampy narazie jednemu badylowi wystarczą :D nie wyciąga się. Odnośnie oświetlenia to bardzo wiele różnych opinii jest w temacie.

 

Scooby-Doo już dawno temu zacząłem się rozglądać za nowymi pestkami i wykiełkowane są już od 1 dnia pod ziemią, podlałem drobnie ukorzeniaczem i oczekuję, że wszystkie wzejdą na dniach :D

 

Jack przed chwilą przeszedł drobne strzyżenie, sam jestem ciekaw, dwa lolki to za maaało :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Killerontheroad - masz automat tak ? Bo już się pogubiłem....traktujesz go jak normalny sezon a to duży błąd. Sam powiedziałeś na wstępie , że sporo przeszedł...a widzę , że ciągle przechodzi. Roślina jeszcze się nie pozbierała po poprzednich mega stresach a Ty już fundujesz jej kolejny...    

Po co robisz fryzjera / strzyżenie na automacie i to w dodatku tak małym ? Co to ma na celu ? .... Polecam poczytaj trochę o odmianach automatycznych.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby mam automat, ściąłem mu liście, żeby te odgałęzienia miały światło. Nie zmieniam mu fotoperiodu :D ma jak na automata przystało światło cały czas. Aczkolwiek zmarnowałem go, wyglądał jak śmieci. To moja pierwsza przygoda, niektórzy od razu mają pełny skill, ja też dla tego krzaczka chciałem jak najlepiej.

 

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automatom nie wycina się liści - nie robi się defoliacji. Możesz usunąć trochę liści w ostatniej fazie kwitnienia - teraz cała energia rośliny pójdzie w odbudowę liści które wyciąłeś....Nie mówiąc o kolejnym stresie który jej fundujesz praktycznie bez przerwy od początku.

Poczytaj trochę lektury , jest tego od cholery na forum. Inaczej najzwyczajniej szkoda rośliny , którą katujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem Ci, że przeczytałem dość sporo materiałów, ale byłem w pełni przekonany, że liście należy ciąć. Generalnie to bardzo jestem ciekaw jak ta roślinka się zachowa, skoro automaty poprzez geny ruderalis rozpoczynają kwitnienie ze "starości" a ten badyl ma już 2 miechy. Może gdybym już pierwszego dnia założył temat to byłoby inaczej :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+