Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 3x23W | AK47


Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Scooby-DooMiejmy nadzieję. Dzięki :P

@Plantator

Nie wiem, ile. Jeśli będzie z 10-15g to będę zadowolony. To mój pierwszy grow w takim PC. :D

Dzięki :blant:

@PoLek

Hah, prawde mówiąć, to to taki kamuflaż nie kamuflaz, bo to w takiej materiałowej szafeczce, bo teraz na vegu pasowało nawilzenie jakieś.

___________________________________________________

 

A jak myślicie kiedy przełączyć na flo? Na Vegu tak z tydzień ją jeszcze potrzymać? może półtora?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czemu sobie dwóch nie posadziłeś, powiem Ci, że zawsze może coś pójść nie tak. Powiem Ci, że przez miesiąć to małe te zioło w #%@! :D a nie lepiej rozkminić Ci jakiś głośnik 25x25x60 na jednego ? 4 dobre żarówki albo 5 i masz dużo jarania, a tu to Ci tak mało urośnie. Ciekawe jaki zapach tego zioła :D

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś To postaram się tak, żeby tym lst wypełnić powierzchnię doniczki i wtedy przełączę.
 Dziś byłem zajrzeć i już z połowa bedzie pokryta.

 

@Killerontheroad Myślałem nad dwoma, ale chciałem zrobić tak, żeby jedną zawalić całego PC :D

btw. Robię głośnik o wym bodajże 60x52x90? albo 100? nie pamiętam jaka tam była wysokość.

Już prawie gotów, tylko jak się z hajsem wyrobię to kupię okleinę i oklejam, bo już ku końcowi zmierzam, gdyby nie kasa. Lampę tam pewnie CFL zakupię 125W, ale zastanawiam się jak to wygłuszyć, bo dobrze by było, żeby to było niesłyszalne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 43veg

Temp 20-30*C

wilgotność: ok. 35%[?]

large.20161207_215645.jpg.5fd794c0f59e2b

large.20161207_215642.jpg.383534315ad6c0

 

Ps.Roślina jest już od kilku dni w normalnych warunkach temperaturowych, tj około 25-30*C W nocy nie powinna spadać poniżej 20.

Na dniach znów zmodyfikuję głównego boxa, w którym stoi pc, zrobię lepszą wentylację,(2 wentylatory 120mm), teraz tył boxa jest lekko uchylony, w nim dmucha wtłaczający założony na pc po prawej stronie. Ten który widać na zdj nie działa, bo jest zbyt głośny.

 

 

Jak myślicie? Trzymać ją jeszcze na vegu? Bo ona to tak bardziej w kupie się rozrasta, a niżeli w bok, chyba, że jeszcze ruszy..

Na szczycie, zamiast odrostów, tworzy się topek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+